Секретарем Дніпровської міськради обрали депутата від «Пропозиції» Олександра Санжару

Секретарем Дніпровської міськради став депутат міськради від партії «Пропозиція» Олександр Санжара. Його кандидатуру під час першої сесії Дніпровської міської ради VIII скликання вніс міський голова Борис Філатов. Він уже обіймав цю посаду за попередньої каденції міської ради.

«Олександр Санжара заслужив довіру депутатів, він був «компромісним» секретарем, який дослухався до всіх депутатів, незалежно від їхньої партійної приналежності. Тому те, що кандидатуру підтримали і зараз – цілком передбачувано», – розповів міський голова Дніпра Борис Філатов.

За кандидатуру Олександра Санжари проголосували 48 депутатів з 62-х.

Довідково,  Олександр Санжара закінчив Львівський військовий ліцей імені Героїв Крут, Академію  митної служби України, Інститут держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України.

Працював юрисконсультом у приватних компаніях.  З травня 2015 року був начальником юридичного управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації. У тому ж році  обраний до Дніпровської міської ради. У 2017 році став секретарем Дніпровської міської ради.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia