Руслан Годований: Партія «Пропозиція» — це професіоналізм замість некомпетентності

Джерело: Proposition.zt.ua

Українці втомилися від популізму влади та опозиції, адже за їхніми обіцянками та різноманітними гаслами не слідують реальні дії задля розвитку країни. У той же час поки на центральні партії вигадують нові сценарії, відірвані від життя людей, на місцеву владу ліг тягар вирішення усіх реальних проблем: від реконструкції мереж до пошуку коштів на боротьбу з коронавірусом.

Саме тому на прийдешніх виборах важливо підтримати тих, хто знає, як вирішувати проблеми там, де вони виникають. Й таких професіоналів у своїх лавах об’єднала «Пропозиція», — переконаний член партії, житомирський громадський діяч та політик Руслан Годований.

«Усі роки незалежності ми перебуваємо у стані перманентної кризи: опозиція критикує владу, потім сама опозиція стає владою і отримує шквал критики «нової» опозиції, яка ще вчора була владою. 

Напевно, так і має відбуватись у демократичному розвинутому суспільстві, але в тому ж розвинутому суспільстві боротьба за владу має бути змаганням ідей і професіоналізму та їхньої реалізації, чого давно не спостерігається в українській політиці. В Україні влада просто змінює одна одну через змагання в популізмі і жодні вибори, жоден Майдан, не зміг побороти цю порочну практику. З кожним роком популізму стає в політиці все більше, а популістичні ідеї центральних партій стають все більш абсурднішими та відірваними від життя людей. 

Єдиний вихід – змінити таку риторику в політиці, почати будувати абсолютно нову державу, спираючись при цьому не на владу та опозицію, яка була владою і все її критиканство задля того, аби знову нею стати, а на пропозицію – конструктивну більшість українського суспільства.

 Тому ми і вирішили створити партію «Пропозиція», яка об’єднає професіоналів з різних галузей життєдіяльності громад. Наша головна мета – побудувати ефективну систему місцевого самоврядування, що стане самостійною гілкою влади та однією з найважливіших складових держави. Адже саме на місцевому самоврядуванні щоденно лежить розв’язання актуальних місцевих проблем правопорядку, підприємництва, медицини, освіти, екології, створення комфортного середовища проживання для жителів сіл, селищ, містечок і великих українських мегаполісів.

Щиро вірю, що на цих місцевих виборах ми приведемо команду професіоналів, яка викоренить популізм у місцевих радах, а взамін принесе реалізацію конкретних проектів, які будуть презентовані під час виборчої кампанії», — напив на своїй сторінці у Фейсбук Руслан Годований.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia