Рух захисту малого бізнесу делегуватиме своїх представників йти на місцеві вибори разом з партією «Пропозиція»

Рух SAVE ФОП підтримує ініціативи щодо розвитку мікропідприємництва, реалізовані тамтешньою міськрадою. Про це заявила представниця організації Ксенія Ляпіна під час зустрічі з підприємцями та міським головою Житомира Сергієм Сухомлином.

«Нині центральна влада втрачає свій авторитет у врядуванні. І воно переходить на місцевий рівень. Відбувається це не лише через реформу децентралізації, а й через появу на місцевому рівні сильних і ефективних фахівців, які сприяють або принаймні не заважають розвитку малого підприємництва. У Житомирі ми побачили такий приклад. Ви знаєте, що у деяких міськрадах у період карантину з’явилися так звані комісії, які під виглядом здійснення контролю за легальним працевлаштуванням, тиснули на підприємців, штрафували їх, знищуючи бізнес. А от у Житомирі відмовились це робити. І це крок у правильному напрямку. Тож на місцевих виборах ми, рух SAVE ФОП, будемо делегувати своїх активістів у партію «Пропозиція», представники якої на чолі з міським головою вже зараз показують свою ефективність у розвитку мікропідприємництва», – заявила Ксенія Ляпіна. 

«Чудово, що є люди, і цілий рух, який їх об’єднує у боротьбі за свої права, – підкреслив міський голова Житомира Сергій Сухомлин. – Бо маємо працювати не репресіями і тиском — а комунікацією та свободою. Зрештою, лише торік малі підприємці принесли у бюджет Житомира 280 мільйонів гривень єдиного податку, а це майже 13% загального фонду міського бюджету. До того ж, житомирський бізнес дуже допоміг нашим військовим у 2014-му, а також у боротьбі з коронавірусом. Місто закупило 4 апарати ШВЛ, стільки ж нашим лікарням передав бізнес. Переконаний: розвиток підприємництва — основа економічного розвитку міста.»

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia