Розвиток міжнародної логістики не повинен відбуватися за рахунок руйнування доріг у громадах – дніпровський пропозиціонер Іван Васючков

Іван Васючков, депутат Дніпровської міськради, фракція ПП «Пропозиція», заст. голови постійної комісії з питань транспорту та зв’язку

Депутат Дніпровської міської ради від «Пропозиції», заступник голови постійної комісії з питань транспорту та зв’язку Іван Васючков взяв участь в онлайн-засіданні ПРОпозиціонери Клубу, присвяченому логістичному потенціалу України.

Дніпро територіально знаходиться майже в центрі України. Тож багато доріг із західних, північних та південних регіонів держави проходять саме через це місто, розповів пропозиціонер. В умовах, коли наша держава здебільшого займається експортом сировини, а залізничне сполучення перебуває у занепаді, саме місцеві дороги потерпають чи не найбільше.

«Через перевантажений транспорт місцева влада Дніпра змушена щороку виділяти мільйони гривень на ремонт та відновлення дорожнього покриття. І це всерйоз б’є по кишені місцевого самоврядування. Саме тому центральні органи виконавчої влади мають стежити за балансом: будувати об’їзні шляхи, перенаправляти сировину на транспортування залізничним або морським транспортом, вклавши кошти в його розвиток. І якщо перше влада почала потроху вирішувати, ініціювавши «Велике будівництво», то розвиток інших напрямків йде досить повільними темпами», – підкреслив Іван Васючков.

Пропозиціонер також звернув увагу на найбільш мобільний повітряний транспорт, акцентувавши при цьому увагу на проблемних питанням аеропорту Дніпра. Летовище перебуває у приватній власності – нею володіє компанія одного з відомих українських олігархів, яка не поспішає вкладати кошти в розвиток аеропорту. Водночас злітно-посадкова смуга належить державі. Днями черговий тендер на будівництво нового аеродрому “Дніпра” виграла турецька компанія. Вартість проекту – майже 5,5 млрд грн.

Партія «Пропозиція» в своїй програмі виступає за посилення ролі громад. Водночас реалізовувати великі інфраструктурні проекти, на кшталт аеропортів, має держава.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia