Рейтинги кандидатів на посади міських голів від партії «Пропозиція» продовжують зростати

Представників партії «Пропозиція» на місцевих виборах готові підтримати все більше українців. Впродовж останніх двох місяців рейтинг політичної сили постійно продовжує зростати. Люди готові голосувати за професіоналів, які вже мають за спиною історії успіхів, готові брати на себе відповідальність, вміють ефективно працювати та дійсно вболівають за свої громади.

Так, згідно  з опитуванням, проведеним соціологічною групою «Рейтинг» 8-17 серпня 2020 року серед жителів Дніпра, за чинного міського голову, одного із засновників партії «Пропозиція» Бориса Філатова готові були проголосувати 48,5%.  А згідно з соціологічним опитуванням IRI, проведеним компанією Info Sapiens у вересні, його готові підтримати вже 51% дніпрян. Таким чином, Борис Філатов може перемогти вже у першому турі виборів міського голови у Дніпрі!

Схожа ситуація й у Житомирі, де міського голову Сергія Сухомлина, який балотується від «Пропозиції», станом на 13-17 серпня були готові підтримати 64% містян.

У свою чергу міського голову Кропивницького Андрія Райковича готові підтримати  47,4% жителів міста (дані станом на 18-25 серпня), міського голову Миколаєва Олександра Сєнкевича – 30,5% миколаївців (дані станом на 11-15 вересня), а за міського голову Чернівців Олексія Каспрука готові проголосувати 18,9% містян. Нагадаємо, «Пропозиція» зареєструвала на вибори 25 жовтня 6767 кандидатів. Партія висуває 111 кандидатів на посади міських, селищних і сільських голів громад. Партійні списки зареєстровані до  12 обласних, 40 районних та 237 міських, селищних та  сільських рад.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia