Райкович: Нас не знайшли на весіллях, у кандидатів «Пропозиції» – реальний управлінський досвід

Джерело: kirovograd.net

Політична партія «Пропозиція» висуватиме своїх кандидатів на місцеві вибори у 97 містах і 109 ОТГ – таке рішення ухвалили під час з’їзду політсили у п’ятницю, 4 вересня.
Претенденти від партії йтимуть на вибори в 21 області, також повідомили сайту Весь Кіровоград у пресслужбі політичної сили.

– У партійців «Пропозиції» – реальний управлінський досвід, здоровий прагматизм і свіже бачення, як будувати наше сьогодні і наше завтра, – зокрема зазначив міський голова Кропивницького Андрій Райкович, спілкуючись із журналістами під час заходу. – Нас не знайшли на весіллях, не підібрали з вечірок і не витягли з «ліфта». Ми – з ремонтів і будівництва доріг, лікарень і шкіл, ми — з фронту боротьби з коронавірусом. Ми не з картинок і кіно знаємо, що таке справжнє життя українських територій. Його треба покращувати, розвивати, грамотно реформувати і захищати.

У політичній силі наголошують: повноваження між центральною владою і місцевим самоврядуванням мають бути чітко розмежовані. Районні державні адміністрації треба ліквідувати, а функції управління – перевести на рівень громад. Офіси префектів повинні мати лише одне завдання – наглядати за дотриманням Конституції та законів України.

– Людям треба дати змогу наводити лад у своїх дворах. Адмініструванням місцевих податків повинні опікуватися міста і громади. Екологічний контроль слід теж здійснювати на місцях – щоб ті, хто живе поруч із заводами, не дихали викидами, які санкціонували столичні чиновники. Громадам необхідно надати право на створення муніципальної поліції, що охоронятиме громадський правопорядок: патрулюватиме проблемні вулиці і ловитиме вандалів, – каже міський голова Дніпра Борис Філатов.

Довідково: політичну партію «Пропозиція» створили очільники Кропивницького, Дніпра, Миколаєва, Чернівців, Житомира та Каховки, декларує своєю метою створення в Україні ефективної системи місцевого самоврядування. Під час липневого з’їзду представники політсили заявляли, що до неї вже доєдналися, дослівно, «понад 20 міських голів, ще більше – голів ОТГ».

Нагадаємо, у «Пропозиції» заявили, що влада готується до фальсифікації місцевих виборів, зокрема «Слуги народу» встановлюють тотальний контроль над виборчими комісіями. Згідно постанові Центрвиборчкому від 10 серпня, 13 із 22 обласних виборчкомів в Україні очолили представники провладної політсили.

Джерело: kirovograd.net

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia