“Пропозиція” розпочинає новий цикл онлайн-навчання для партійців

Наталія Процюк, тренер вебінару.

Новий цикл навчальних та пізнавальних вебінарів розпочинає центральний офіс партії «Пропозиція» спільно з Міжнародним Республіканським Інститутом.

Тема першого тренінгу – «Методи комунікації депутата та партійного осередку з громадою для інформування виборців. Створення інформаційних приводів». З нього партійці дізнаються, наскільки ефективним є інститут громадських приймалень, де і як часто депутатам варто проводити зустрічі з жителями громади, як створювати інформаційні приводи, за яких умов доцільно використовувати соцмережі, які особливості спілкування з людьми саме в міжвиборчий період і багато чого іншого.

«Питання комунікації в політиці є дуже важливим, адже інформація – це головний інструмент налагодження стосунків між головою громади, депутатами та виборцями. Неправильна, викривлена інформація, особливо з гострих питань, може негативно вплинути на настрої мешканців громади, призвести до втрати довіри виборців. Тому варто навчатися правильно організовувати ефективний комунікативний процес» – говорить тренер вебінару, менторка, експертка з політичних технологій та медіа Наталія Процюк.

Для реєстрації на вебінар, який розпочнеться 24 лютого, о 16.00, будь ласка, заповніть коротку форму:

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia