«Пропозиція» висуває Олексія Каспрука на міського голову Чернівців та йде у міськраду

Політична партія «Пропозиція» подала до ТВК список кандидатів у депутати до Чернівецької міської ради.  

У мери Чернівців «Пропозиція» висуватиме Олексія Каспрука. На минулих виборах він виграв у другому турі, отримавши понад 64% голосів.

«Ми йдемо з командою фахівців, за яку не соромно. З командою, яка готова працювати на громаду, а не лобіювати власні бізнес-інтереси. З людьми, які вже довели свою ефективність і не будуть експериментувати над громадою. Ми маємо спільне бачення, однакові принципи та рішучу позицію.  Ми вміємо захищати інтереси громади, права чернівчан. Ми готові до нових викликів та рішуче йдемо вперед – із новими ідеями, фаховою командою та переконливим досвідом», – говорить Олексій Каспрук.

Серед кандидатів у депутати до міської ради Чернівців — семеро чинних депутатів: Василь Осачук, Андрій Кавуля,  Сергій Греков, Тарас Бабух, Віталій Матвієнко, Олександр Ставчанський, Юлія Сафтенко. Усі вони не брали участь у голосуванні за відставку Каспрука у 2018 році.

Юлія Сафтенко є начальницею міського управління культури. Олександр Ставчанський — директор комунального підприємства “Чернівціміськліфт”.  Віталій Матвієнко працює в обласному військовому комісаріаті. Тарас Бабух —заступник начальника комунального підприємства “Чернівціводоканал”, один з депутатів, які впродовж чинного скликання пропустили найменше сесійних днів та не пропустив жодного засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства. Сергій Греков — керівник управління Держмолодьжитла в Чернівцях. Андрій Кавуля —керівник Басейнового управління річок Прут та Сірет.

Також до міської ради «Пропозиція» висуває Степана Руденка. Він був радником міського голови Олексія Каспрука. 16 червня 2017 року Руденка призначили директором департаменту економіки міськради, за кілька днів він пішов служити в Збройні сили. Партія висуває також ексрадницю мера, юристку Тетяну Шепелько.

Ще один кандидат — Ярослав Кушнірик. Зараз він обіймає посаду начальника відділу розвитку територій міськради, раніше був начальником департаменту житлово-комунального господарства.

Балотуватиметься підприємець Михайло Шкурей. Він є директором підприємства “Дісайд Лтд”, працює в IT-галузі та транспортній логістиці. Також висувають голову підрозділу Федерації плавання України в Чернівецькій області Людмилу Сідлецьку, колишнього радника міського голови Сергія Андрущака, бухгалтерку та членкиню “Українського народного дому” Оксану Ковальчук. Також «Пропозиція» висуває підприємця Павла Каспрука. Балотуватиметься від партії викладач Чернівецького національного університету, директор Чернівецького центру соціальних і правових досліджень Олексій Кандюк.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia