«Пропозиція» впроваджує передові технології – в Каховці запустили мобільний додаток для міста

У каховчан з’явилась мобільність  направлення звернення меру або ж різним відділам міськради прямо зі свого смартфона. У місті запрацював мобільний додаток «People City», покликаний прискорити взаємодію громадян із органами місцевого самоврядування.

«Вже зараз ви можете звернутись не лише до міського голови, а також до його  заступників, відділів та підрозділів міської ради, замовити довідки, уникаючи черг, отримати повідомлення про регулярні та надзвичайні події в місті. Питання, для вирішення яких раніше потрібно було стояти в черзі, тепер вирішуються з мобільного в декілька кліків», – розповів міський голова Каховки, співзасновник партії «Пропозиція» Андрій Дяченко.

Мобільний додаток міста вже є в Play Маркет. Він простий та зручний у використанні.  

На головній сторінці знаходиться базова інформація: можливість повідомити про проблему (звернення), цифрові форми (опитування), події в місті (анонси), повідомлення для мешканців та кнопка SOS (з’єднання з відділом поліції).

У додатку міститься телефонний довідник з актуальною інформацією про відділи міської ради, старші квартали, новини від окремих структурних підрозділів. За допомогою додатка можна зателефонувати до будь-якого відділу або старшого кварталу.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia