«Пропозиція» у Підгородному: громада хоче зберегти самоврядування

Джерело: Proposicia.org

Якщо громада прагне зберегти в Україні місцеве самоврядування, то потрібно обирати політичну партію «Пропозиція», яка не створена на догоду олігархам, а в свою чергу пропагує будівництво держави знизу вгору. Таку ж позицію розділяє все більше жителів міста Підгородне.

Збудувати робочі відносини

Підгородне – місто, яке в безпосередній близькості знаходиться до обласного центру. Тому на сьогоднішній день громаді потрібно не тільки вирішувати наболілі проблеми, а й налагоджувати зв’язки з сусідніми містами: Дніпром та Новомосковськом.

«Нам, як громаді, центр якої знаходиться в 5 кілометрах від Дніпра та поруч з Новомосковськом, важливо налагоджувати зв’язки з сусідами. Чому так? Багато жителів Підгородного навчаються та працюють у Дніпрі. Тому сьогодні стоїть нагальне питання покращення взаємодії з Дніпром у багатьох сферах: інженерні мережі, безпека, спільні інвестиційні проекти, але особливо – транспортне сполучення. Ми впевнені, що партія «Пропозиція» дозволить нам побудувати робочі стосунки з міським головою Дніпра і міським головою Новомосковська, конструктивно взаємодіяти для покращення життя мешканців наших громад», – наголосив Андрій Іванович  Горб, Підгородненський міський голова

У свою чергу Андрій Горб підкреслив, що проблеми мають вирішуватися на місцях, а центральна влада – доповнювати місцеве самоврядування. Це означає, що рішення з конкретних питань повинні ухвалюватися або безпосередньо тими людьми, яких вони стосуються, або якомога ближче до цих людей. Цей принцип Європейської хартії місцевого самоврядування дав змогу багатьом державам Європи гармонійно розвиватися.

«Ми – партія місцевого самоврядування, яка впевнена у своїй перемозі! Кількість прихильників «Пропозиції» впевнено росте по всій країні. І це відбувається без підтримки олігархів. Ми абсолютно відкриті і пропонуємо участь у нашій політичній силі всім, чиї чисті. Нашу структуру можна порівняти з кооперативом, де немає одного «боса» , – зазначив співзасновник політичної партії «Пропозиція», міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Пропозиція» – очевидний вибір

Хто краще може знати про проблеми громади? Це «жителі» київських пагорбів чи люди, які живуть в тих містах, селищах та селах. Тому наш вибір очевидний – партія «Пропозиція». На сьогоднішній день, це єдина політична сила, яка хоче прийти до влади не заради власних політичних амбіцій чи особистісних інтересів.

«У пріоритеті «Пропозиції» – розвиток місцевого самоврядування. Так склалося, що коли людина приходить до влади, вона віддаляється від громади. Для «Пропозиції» – рідні населені пункти – це не годівничка, це мала Батьківщина. І наживатися на цьому вони не можуть і не хочуть. Люди у «Пропозиції» не втікають від проблем. Ми йдемо на вибори з партією «Пропозиція» знаючи, що з цією політичною силою інтереси жителів нашої громади будуть в повній мірі враховані», – сказала Оксана Олександрівна Рижко, головний спеціаліст міської ради Підгородного.

На жаль, над місцевим самоврядуванням в Україні нависла реальна загроза. Нинішня влада пішла відразу неправильним шляхом. Вона відсторонюється від місцевого самоврядування, а не вибудовує діалог. А ще гірше те, що влада почала тиснути на мерів та застосовувати адміністративний ресурс. І це не порожні слова: переслідувань зазнав міський голова Підгородного Андрій Горб.

Подібне зловживання адмінресурсом та спроба дискредитації тих чи інших кандидатів напередодні місцевих виборів суперечить європейським засадам і демократичним ідеалам Незалежної України. Так громади не розвивають, так країну не розбудовують.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia