«Пропозиція» стає платформою для обміну досвіду між громадами

«Пропозиція» створює платформу для обміну досвіду між громадами. Делегація представників Острозької та Вараської громад відвідали Житомирщину, щоб вивчити кращі практики, які тут реалізували. Зокрема обговорювали питання енергоефективності,  реалізації проєктів вуличного  освітлення, розвитку комунального транспорту, структурної організації муніципалітету,  соціального захисту населення та розвитку  комунальних підприємств.

«Мені приємно, що інші громади проявляють  таку  активність та хочуть від Житомира отримати свіжі ідеї і нові погляди на діяльність органів місцевого самоврядування.  Нам є чим поділитись, зокрема у питаннях стимулювання енергоефективності в будівлях  освітніх закладів та охорони здоров’я, у житловому секторі та впровадженні  вуличного LED-освітлення. Також у нас цікавий досвід розвитку системи водопостачання та водовідведення.  Нам є, про що розповісти», – говорить міський голова Житомира, співзасновник партії «Пропозиція»  Сергій Сухомлин.

Обмін досвідом на горизонтальному рівні може принести дуже багато користі для громад, впевнений мер Вараша від «Пропозиції» Олександр Мензул.

«Децентралізація відкрила для громад нові можливості. Знаєте, якби ми почали цю реформу 20 років тому, як поляки, то могли б уже жити в зовсім іншій країні, з принципово іншим рівнем життя. Але вчитися ніколи не пізно,  зараз важливо використати усі  аспекти, які дає децентралізація,  тому обмін досвідом, вивчення успішних практик інших громад дуже важливий», – каже Олександр Мензул.

«Пропозиція» планує продовжити практику обміну досвідом між громадами з різних регіонів.  

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia