“Політична партія «Пропозиція». Рік потому…”

У Кропивницькому відбулася партійна зустріч, присвячена першій річниці діяльності політичної сили після місцевих виборів 2020 року. Представники 13 областей України, в яких були обрані пропозиціонери, звітували про свою роботу, обговорювали нагальні проблеми та ділилися планами на майбутнє.

На захід зібралися міські, сільські та селищні голови, обрані від «Пропозиції». Найбільше, 8 регіональних керівників – з Дніпропетровщини. Приїхали також голови громад з Житомирщини, Кіровоградщини, Черкащини, Миколаївщини, Рівненщини. Окрім того, на зустрічі виступили представники Київської, Херсонської, Чернівецької, Івано-Франківської, Полтавської, Сумської, Львівської областей. Загалом же по Україні в місцеві ради обрано 577 представників політичної партії “Пропозиція”.

Говорили про розвиток партійної структури, регіональних організацій політичної сили, юридичні аспекти фінансової звітності, взаємини з центральною владою, а також механізм застосування імперативного мандату. Окрім того, зачепили тему опалювального сезону та окреслили плани щодо подальшої діяльності “Пропозиції” як на місцевому, так і на загальноукраїнському рівнях.

Міський голова Кропивницького, співзасновник «Пропозиції» Андрій Райкович на правах господаря заходу провів для гостей екскурсію містом – ознайомив з роботою науково-виробничого підприємства «Радій», з гордістю показав академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького.

Нагадаємо, це вже другі масштабні партійні збори пропозиціонерів за рік. Востаннє актив партії збирався наприкінці травня в Житомирі.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia