«Пропозиція» просить НАЗК провести навчання з партійної фінзвітності

Андрій Пильченко, голова Політичної Партії “Пропозиція”

Голова політичної партії “Пропозиція” Андрій Пильченко звернувся до Національного агентства з питань запобігання корупції з проханням провести навчання з партійної фінзвітності.

«Ми молода політична сила і хочемо подати фінансовий звіт за минулий рік у повній відповідності до закону та у встановлені терміни. Ми розуміємо важливість побудови прозорої системи звітності партії на усіх її рівнях. Втім в процесі підготовки документів виникли питання, які потребують кваліфікованої відповіді експертів. Ми не хочемо повторювати помилки деяких наших колег навіть з провладних політичних сил. Тому ми звернулися до НАЗК з проханням провести для «Пропозиції» семінар. Сподіваємося, що агентство організує його у найкоротші терміни», – зазначив Андрій Пильченко.

Нагадаємо, в січні 2020 року Президент України підписав закон про спрощення процедури подання фінансової звітності політичних партій. Документ замінює паперову форму фінансової звітності на електронну.  В лютому минулого року НАЗК презентувало проект оновленої форми звіту політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

У зв’язку із заходами для запобігання поширенню COVID-19 останнім днем для подання звітів за 2020 рік є 9 квітня 2021 року.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia