«Пропозиція» опікуватиметься проблемами приватного сектору не менше ніж багатоквартирними будинками

Врегулювання проблеми стрибків напруги, перебоїв з водопостачанням та модернізацію зливної каналізації для приватного сектору пропонує кандидат у депутати міської ради Кам’янського Олександр Найверт.

За його словами, зараз основні бюджетні кошти спрямовуються  на центральну частину міста і багатоквартирні будинки. А проблеми приватного сектору взагалі нікого не цікавлять.

«Жителі Романкового без допомоги міської влади ремонтують свої будинки, за свої гроші проводили газ і воду. При цьому вони так само, як і жителі квартирних будинків, платять в казну Кам’янського податки. Романкове має право не просити, а вимагати від міської влади хороші дороги, вуличне освітлення, комфортні автобуси, а не мотлох з інших маршрутів», – підкреслює Олександр Найверт. 

Олександр Найверт окреслив коло першочергових завдань, якими невідкладно займеться після обрання його депутатом:

  • заслухати на сесії міське керівництво обленерго з приводу недопущення стрибків напруги і забезпечення стабільності електропостачання напередодні опалювального сезону;
  • розібратися з «Міськводоканалом» з приводу проблем з частими поривами водопроводу і слабким напором у літній період, на які скаржилися жителі Романкового;
  • централізовано зібрати скарги на стан зливової каналізації вулиць Романкового і з допомогою своїх колег по партії «Пропозиція» ініціювати виділення коштів з міського бюджету на модернізацію.

Також Олександр Найверт збирається приділити увагу екологічним проблемам.

«Підприємства-забруднювачі вже не зможуть вішати жителям локшину на вуха про проведені екологічні заходи. Я добре знаю, як потрібно працювати в сфері промислової безпеки та екології на прикладі свого підприємства», – каже Олександр Найверт. 

За його словами, на екологічному порядку денному в Романковому ДМК,  викиди знаходяться на Дніпробуді підприємства «Мета-Д», яке не дає життя вулицям Котельникова, Алчевської, Франка.

«Також треба розібратися з нестерпним смородом від Романківської набережної. Причинами можуть бути  викиди КПК або каналізаційні стоки. Якщо ж  це відбувається через цвітіння водоростей – то треба виділяти кошти, щоб чистити від них берег, а не дивитися, як люди задихаються від цього смороду», – підкреслив він.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia