«Пропозиція» на Дніпропетровщині: партія впевнених та професійних

Джерело: 5632.com.ua

На Дніпропетровщині політична партія «Пропозиція» -це лідери місцевого самоврядування, які підтримують реальну децентралізацію. Як відомо, очолив обласну команду партії «Пропозиція» Валентин Резніченко, екс-губернатор Дніпропетровщини, якого знають та поважають завдяки реальним справам.

За команду говорять справи

«Ми вже всі втомилися від лозунгів та заяв. І вважаю, що краще за нас і за команду говорять справи, які ми робимо. Ми з мешканцями області давно одна команда. У нас є спільна історія успіху. Це понад дві тисячі реалізованих проектів у Дніпропетровській області. Ми почали змінювати якість життя в області. І тому ми йдемо в обласну раду. Ми хочемо продовжити розпочате. Ми хочемо ще раз спільно з вами повторити цю історію успіху», – зазначив Валентин Резніченко.

«Пропозиція» – це команда, яка об’єднує представників місцевого самоврядування і виступає за конструктивне партнерство.

«Програма нашої політичної сили, наші ідеї знаходять живий відгук у людей. Особливо її головні пункти: захист реформи місцевого самоврядування, децентралізація. У нас дуже сильна команда по всій країні, але особливо – на Дніпропетровщині», – зазначив міський голова Дніпра, один з засновників партії «Пропозиції Борис Філатов.

Також Борис Філатов зазначив, що «Пропозиція» Дніпропетровської області, кандидати від цієї політичної сили є прикладом для інших колег зі всієї України.

«Скільки на нас не намагалися тиснути, використовуючи адмінресурс, дискредитувати наше чесне ім’я, у святому письмі написано, що нас будуть судити не по словам, а по справам. А у нас дійсно багато спільних справ і точно покажемо результат, досягнемо перемоги», – підкреслив Борис Філатов.

Створюється нова історія області

Серед представників «Пропозиції» людина-легенда з Кривого Рогу, керівник з величезним досвідом Юрій Любоненко, міський голова Марганця Олена Жадько, мер Вільногірська Володимир Василенко та інші однодумці. Без перебільшення, сьогодні почала створюватися нова історія Дніпропетровської області. Адже нова політична сила викликала довіру відомих керівників, людей, які роками працювали заради громад, добробуту жителів. За їхніми плечима тисячі реалізованих проектів, а головне – довіра земляків.

Юрій Любоненко у 1992 році ініціював створення Асоціаціїміст України. Нині це відома незалежна організація. Вже тоді керівники міст хотіли, щоб реформа децентралізації дозволила людям самостійно вирішувати нагальні питання на місцях. Для Юрія Любоненка, партія «Пропозиція» – це місцеве самоврядування. Якщо буде сильне місцеве самоврядування – то й держава буде міцна.

“Я пам’ятаю часи заснування Асоціації міст і сьогодні вони продовжуються у тезах «Пропозиції». Самоврядування – це основа України! Ця команда нова, і вони зможуть навчити молодь, організувати всі процеси. У містах повинні залишатися кошти, їхні потреби потрібно враховувати. Розподіл бюджетних коштів повинен бути справедливим!”, – сказав Юрій Любоненко.

Виконавча директорка Дніпропетровського регіонального відділення «Асоціація міст України» Олена Молошна наголосила, що сила – в єдності!

«Асоціація міст України майже ровесниця Незалежної України. За ці роки Асоціація зросла у найавторитетнішу в Україні недержавну організацію, яка представляє позицію та захищає права місцевого самоврядування, веде від імені громад діалог з органами державної влади на всіх рівнях. Асоціація практично лобіює інтереси місцевого самоврядування. Не випадково у партію «Пропозиція» увійшло чимало представників органів місцевого самоврядування, міських, селищних і сільських голів, очільників об’єднаних територіальних громад. Адже кому, як не цим людям знати, наскільки вищі ешелони влади далекі від свого народу», – сказала Олена Молошна.

Треба розуміти, куди йдуть гроші громади

У суспільстві склався такий стереотип: населений пункт, де є шахти та підприємства, – повинен жити без проблем. Реальність інша. Все частіше ми чуємо про протестні настрої працівників павлоградських підприємств. Молодь не йде працювати на шахти, а виїздить на заробітки за кордон.

«Партія «Пропозиція» – це партія тих, кому важлива доля як великих промислових центрів,так і невеликих населених пунктів. Це партія мерів, людей слова, а не олігархів. У програмі «Пропозиції» задекларовано вибудовування влади знизу вгору, а головна рушійна сила – це місцеве самоврядування. Жителі Павлограда багато чули обіцянок, але мало бачили дій. Наша політична сила – це не опозиція, а команда, яка може домовлятися і представляти інтереси громад на рівні області та країни. Ви повинні розуміти, куди йдуть гроші громади і яким буде майбутнє нашого міста. Тому ми об’єднуємо професіоналів, які готові щось робити! Ви можете побачити на прикладі Дніпра ефективні зміни та прогрес»,– зазначив депутат міської ради, кандидат на посаду міського голови Павлограда від політичної партії «Пропозиція» Олександр Батурінець.

Він наголосив, що «Пропозиція» — демократична партія, у якій немає ручного управління. У політсили горизонтальна структура, за якої всі члени мають право голосу і в кожного регіонального представництва є право вето. У партії немає такого, що всі сліпо виконують волю лідера.

Тому саме з такою політичною силою реально подолати головні проблеми Павлограда: дороги, неналагоджену інфраструктуру і жахливу екологічну ситуацію. Працівникам підприємств треба повернути реальний соціальний захист. Для цього потрібно направляти кошти на потреби громади.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia