«Пропозиція» може стати новим ліфтом для формування еліти загальнонаціонального рівня, – експерт

Результати місцевих виборів показали, що  партія «Пропозиція» може перерости у парламентську політсилу, яка здатна  стати новим ліфтом для формування політичної еліти загальнонаціонального рівня.

Таку думку висловила завідувачка відділу розвитку політичної системи Національного інституту стратегічних досліджень  Ірина Павленко під час представницької дискусії  «Місцеві вибори 2020: уроки для єдності і стійкості країни», яка відбулась 29 жовтня в Українському кризовому медіа-центрі.

Серед непарламентських партій вона відмітила успіх саме «Пропозиції».

«У нас є непарламентські партії, які не можна вважати регіональними, бо вони  мультирегіональні, трансрегіональні, вони представлені в багатьох районах та областях , і серед них є цікаві проєкти – така партія як «Пропозиція» може перерости в майбутньому у парламентську партію», – зазначила Ірина Павленко.

На її думку, становлення  партії «Пропозиція» може стати соціальним ліфтом для політичної еліти.

«І ще побачимо, чи не виявиться це все історією створення нового ліфта формування політичної еліти загальнонаціонального рівня», – каже Ірина Павленко.

За її словами, це може бути початком формування політики якісно нового зразка.

«Ми відходимо від схематозу, від медіапроєктів, і переходимо в іншу, більш авторитетну вагову категорію — процес формування політичної еліти. У мене є певний оптимізм стосовно цього», – говорить Ірина Павленко.

Нагадаємо, партія «Пропозиція» політсила висунула своїх кандидатів у 97 містах і 109 ОТГ в 21 області.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia