«Пропозиція» ітиме на вибори до Івано-Франківської облради – партія виграла суд

4 жовтня «Пропозиція» виграла апеляційний суд і список кандидатів на вибори до Івано-Франківської облради зареєстровано. Технологічно «збити» партію в області не вийшло. Про це повідомив лідер «Пропозиції» на Івано-Франківщині Василь Стефурак.

«Нас просто намагалися «збити» з виборів. І я навіть знаю, хто за цим стоїть. Проти нас об’єдналися партія олігарха Коломойського «За майбутнє» і місцева «Платформа громад» – партія колишнього губернатора, який 5 років був при владі при Порошенку. Вони разом це робили», – розповідає Василь Стефурак.

За його словами, оскільки законних підстав відмовити в реєстрації не було, в комісії зробили все, щоб просто не прийняти у кандидатів від «Пропозиції» документи.

«У нас не прийняли документи, бо вони на диску, а не на флешці. Хоч спочатку і говорили, що треба на диску. Спершу ми подумали, що це непорозуміння, може дійсно не всі комп’ютери диски зчитують. Один наш представник, у якого є довіреність, лишився в комісії з частиною документів, а інший пішов перезалити файли на флешку і перед ним просто зачинили двері. Коли наші опоненти підняли крик, щоб його не пускали, ми зрозуміли, що це не випадково і робилося свідомо, адже в іншої партії, яка теж доносила документи, їх прийняли», – пояснює Василь Стефурак.

За його словами, із судом першої інстанції опоненти просто «домовились».

«Очевидно там добре «підмазали», бо суддя свідчення спостерігача партії «Платформи громад» взяв до уваги в повному обсязі, а трьох наших свідків навіть не взяв до уваги. Уже Львівський апеляційний суд повністю розглянув усі факти і відповідно законність була відновлена», – каже Василь Стефурак.

Проти «Пропозиції» на Франківщині борються як проти самої політсили як такої, так і конкретно  проти її місцевих  представників.

«Для Коломойського з Палицею і Шевченком Івано-Франківська область надважлива, тут Буковель і тут багато інших їхніх інтересів, окрім Буковелю. Їм тут «Пропозиція» з її співзасновниками взагалі не потрібна. А «Платформу громад» я свого часу дуже жорстко критикував, і прямо говорив, що це – банда, яка грабує і руйнує економіку нашої області. І ті, і ті шкірно зацікавлені, щоб нас тут не було», – говорить Василь Стефурак.

Василь Стефурак підкреслив, що можна запускати які завгодно схеми, але не можливо зламати партію, коли це дійсно команда.

«Ми вистояли, бо, по-перше, у нас немає страху, мені і колеса попробивали в машині, і погрози надсилали, але я розумію, що, якщо я йду, то іду до кінця. По-друге, ми кожен крок документували, ми викликали поліцію, і нашим юристам було з чим іти в суд, на відміну від опонентів. І, по-третє, у нас командна гра, і штаб, і топ-керівники партії були постійно на зв’язку, надавали додатково юридичну підтримку, це дозволяло відчути плече однопартійців і дійсно вірити у перемогу та добиватись відновлення справедливості», – каже Василь Стефурак.

Нагадаємо, 28 вересня під ЦВК та Офісом Президента відбулись акції протесту «Право на вибір» через підготовку до фальсифікацій місцевих виборів та використання брудних технологій.

Підтримати кандидатів, яких незаконно намагалися зняти з виборів, до Києва приїхали мери обласних центрів – Житомира, Миколаєва, Чернівців, Кропивницького та кандидати від партії «Пропозиція» з усіх регіонів України.

Протестувальники звернулись до ЦВК та Президента з вимогами не допустити фальсифікації результатів місцевих виборів.

Завдяки акціям протесту було скасовано незаконне рішення про зняття з виборів мера Умані Олександра Цебрія. Також через суд уже зареєстровано список «Пропозиції» до Бердянської та Корецької міських рад.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia