Пропозиціонери вшановують День українського добровольця

Саме 14 березня 2014 року на тренувальну базу в Нових Петрівцях біля Києва з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України на захист нашої держави та її суверенітету.

Партія “Пропозиція” вшановує всіх, хто добровольцем став на захист нашої країни.

“Людей особливих, які, не за примусом, а за покликом серця воюють за Україну вже дев’ятий рік з лютим ворогом. Про їх мужність, силу і патріотизм складено легенди. Перший трофей з поля бою прислали мені саме наші земляки – з Української добровольчої армії”, – написав на своїй сторінці у Facebook співзасновник нашої політичної сили, а нині начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович, якого кропивничани у 2020 році обрали міським головою.

“Ви не знали, що на вас чекає, але зробили свій вибір свідомо. Так було в 2014-му. Так було рік тому. Черги до військкоматів були такі, що не встигали всіх охочих записувати до війська. Це одна з основних рис, яка різнить нас від російського ворога”, – висловився в пам’ятний день міський голова Житомира та ще один співзасновник “Пропозиції” Сергій Сухомлин.

“Дніпро — це батьківщина добровольчого руху. Саме в нашому Місті у 2014 році формувалися перші добровольчі підрозділи, які одразу йшли на фронт — протистояти російській навалі та сепаратизму. Хочеться сказати слова подяки всім тим людям, які за покликом власного серця пішли до лав добровольчих підрозділів, батальйонів. Які залишали свої родини та домівки. Які боронять країну зараз”, – написав ще один мер-пропозиціонер, очільник Дніпра Борис Філатов відразу пісдя покладання квітів до пам’ятного знаку українським героям.

“Добровольці стали справжніми легендами і героями нашої війни за незалежність. Велика шана усім, хто захищає нашу країну. Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за те, щоб українці були господарями на своїй землі!”, – резюмував міський голова Миколаєва, обраний від “Пропозиції” Олександр Сєнкевич.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia