Пропозиціонери пройшли курс вивчення бюджетного процесу

Модератори вебінару: керівник програм IRI В’ячеслав Ліпецький та керівник відділу медіанапрямку партії «Пропозиція», депутат Богуславської міської Ради Віктор Коломієць

Вебінар «Місцевий бюджет: формування, контроль за виконанням, внесення змін» відбувся для партійців “Пропозиції”

Депутати місцевих рад не користуються сповна усіма механізмами формування бюджету та контролю за його виконанням. Про це під час навчання заявив фінансовий експерт та тренер В’ячеслав Лебідь.

«Закони та підзаконні акти дозволяють місцевим радам брати участь у бюджетному процесі на кожному його етапі: розробляти головний фінансовий документ громади, цікавитися джерелами його наповнення, статтями і обсягами видатків, щомісячно отримувати проміжні звіти про його виконання, ініціювати зміни. Втім на практиці місцеві обранці стають статистами, а бюджетні повноваження перетягують на себе фінансові управління виконкомів, які не несуть перед виборцями жодної відповідальності», – зауважив експерт.

Тож кожен з депутатів «Пропозиції» має добре вивчити це питання. Бо починати треба з себе, незалежно від того, у владі ти чи в опозиції, заявив співзасновник партії, міський голова Дніпра Борис Філатов, який звернувся до учасників навчального вебінару:

https://youtu.be/MnV_MYdAs08

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia