Пропозиціонери-лідери місцевих громад обговорили подальші кроки «Пропозиції»

На Житомирщині відбувся партійний захід, де зібралися співзасновники політичної сили, а також керівники громад, обраних від партії «Пропозиція». Учасники взяли участь у дискусії з кількох важливих проектів, які готують до впровадження пропозиціонери.

«Місцеве самоврядування давно потребувало такої партії. Тому багато лідерів з різних областей України об’єдналися під прапорами «Пропозиції». Це якраз і показує, що у місцевого самоврядування одні цінності, незалежно від того, хто з якого регіону, якою мовою розмовляє чи в яку церкву ходить. Ми різні, але ми рівні. Нас об’єднує професіоналізм – пропозиціонери вміють прокладати дороги і мости, будувати школи і дитсадки, садити парки і сквери. А головне – ми на сторожі захисту інтересів громад», – заявив один з фундаторів партії Геннадій Корбан.

Геннадій Корбан, громадський та політичний діяч

Він також зазначив, що задля того, щоб місцеве самоврядування мало можливість працювати максимально ефективно, потрібні не лише ресурси, а й відповідні повноваження. Закріпити їх повинен Муніципальний кодекс. Саме тому одним з ключових пріоритетів «Пропозиції» сьогодні є розробка та лобіювання такого документа.

Своє бачення подальшого розвитку партії висловив і її співзасновник, міський голова Дніпра Борис Філатов:

Борис Філатов, міський голова Дніпра, співзасновник ПП “Пропозиція”

«Пропозиція» – партія місцевого самоврядування. Ми працюємо над розподілом повноважень між центральною владою і владою на місцях – завершенням реформи децентралізації та її поглибленням. У нас багато програмних ідей, пов’язаних з розширенням прав територіальних громад, починаючи з прийняття Муніципального кодексу і потім передачі на місця екологічного контролю, можливості видавати ігрові ліцензії, створення муніципальної поліції громадського порядку і так далі…»

Міський голова Житомира та співзасновник партії Сергій Сухомлин, який став господарем заходу зауважив:

Сергій Сухомлин, міський голова Житомира, співзасновник ПП “Пропозиція”

«Люди втомилися від пустих балачок. Їм потрібні лідери, які мають свої історії успіху, історію поразок, але вони йдуть вперед і відповідають за свої вчинки. В нашій команді – професіонали різних професій, за плечима яких – велика кількість реалізованих проєктів. Усі ці люди готові брати на себе відповідальність та робити реальні справи. То ж я впевнений, що партію «Пропозиція» очікує успіх»

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia