Пропозиціонери Конотопа налагодили співпрацю з колегами з Дрогобича

Днями Пропозиціонери Дрогобича мали нагоду приймати делегацію представників партії «Пропозиція» з Конотопа. Із Сумщини на захід України завітав заступник міського голови Конотопа Юрій Павлов та начальниця управління економіки тамтешньої громади Людмила Гапєєва.

В Дрогобичі їх зустрів виконувач обов’язків голови франкції “Пропозиція” Володимир Дзерин з колегою Ярославом Пецюхом. Адже лідер фракції Павло Цвігун, який разом з партійцями з перших днів війни долучився до волонтерського руху, нині проходить службу в Збройних Силах України. Дрогобиччани розповіли, як на початку війни самоорганізовувалися та допомагали українським містам, які перебували в блокаді, забезпечуючи їх гуманітарною допомогою.

Окрім того, Дрогобич, який фактично знаходиться в глибокому тилу, надав прихисток тисячам внутрішньо переміщеним особам.

В рамках візиту відбулася і зустріч з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, старостою найбільшого старостинського округу громади, представниками бізнесу, директорами шкіл, головами ОСББ, під час якої обговорили успішні напрацювання громади та можливість втілити їх на Сумщині.

Натомість заступник міського голови Конотопа Юрій Павлов поділився досвідом екстремальної роботи місцевого самоврядування в умовах блокади міста ворожими військами, яке і зараз постійно знаходиться під загрозою здійснення агресії ворога.

А ще звернув увагу, що на початку повномасштабного вторгнення на належному рівні не була забезпечена координація між районними військовими адміністраціями та органами місцевого самоврядування. На що заступник голови Дрогобицької РВА Роман Шлярп зауважив, що після року життя в умовах бойових дій в багатьох регіонах України досвід перших днів нині враховано, і в разі загрози нині існує чіткий алгоритм взаємодії.

«Такі зустрічі для нас вже стали традиційними. Ми вже кілька разів були в Дніпрі, який очолює один із співзасновників «Пропозиції» Борис Філатов, а також в іншим містах, де в місцевому самоврядуванні представлені пропозиціонери. Переконаний, що така форма співпраці є дуже продуктивною і хотілося б продовжити започатковану традицію щодо обміну досвідом між нашими колегами з різних міст», – наголосив керівник фракції партії «Пропозиція» у Дрогобицькій міськраді Володимир Дзерин.

Окрім того, гості поспілкувались з керівництвом Дрогобицької РВА та відвідали сусідню громаду – курорт Трускавець.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia