Представники нацменшин – часом більші українці, ніж етнічні громадяни – дніпровська пропозиціонерка Юлія Дмитрова

Юлія Дмитрова, Заступниця директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради, активістка ПП “Пропозиція”

Заступниця директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова взяла участь у дискусії «По паспорту чи за походженням», присвяченій ролі нацменшин в становленні державності України. Чергове засіданні ПРОпозиціонери Клубу відбулося в голосовому чаті Телеграм-каналу.

Коли ти починаєш захищати свою державу від загарбників, в тебе включається принцип «я –  українець, я мушу боротися», зізналася активістка партії «Пропозиція». Вже 6 років вона займається допомогою армії: спочатку як волонтерка, а нині – у місцевому самоврядуванні, опікуючись  ветеранами та сім’ями загиблих людей, які захищали Україну.

«Одними з перших на захист України стали грузини. Адже свого часу українці блискавично відреагували на події в Абхазії і стали на захист територіальної цілісності Грузії. Грузини спочатку були інструкторами, а з 2017 року їм дозволили займати посади сержантів, солдатів і воювати пліч опліч з нашими військовими, отримувати зарплатню. А потім до нас почали з’їжджатися білоруси, шведи, естонці – люди, які в різний час захищали свої держави від загарбників з Російської Федерації. Багато з них нині отримали громадянство України і продовжують стояти на сторожі інтересів нашої держави. Тому  немає значення, українець ти за походженням чи українець в душі. Представники нацменшин, захищаючи Україну, просто були на боці правди і справедливості. І вони часом більші українці, ніж етнічні громадяни», – додала Юлія Дмитрова.

Пропозиціонерка також додала, що нині вони разом з іншими українцями пишуть нашу спільну історію. І таких людей треба знати, треба про них говорити і інтегрувати їх в нашу спільноту. Бо вони варті називатися українцями.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia