Політична партія «Пропозиція» 3 липня проведе з’їзд

3 липня в Києві відбудеться V (позачерговий) З’їзд політичної партії «Пропозиція».

Під час заходу буде презентовано команду і принципи, з якими «Пропозиція» піде на місцеві вибори. Також буде підписано меморандум про чесні вибори.

На З’їзді обговорять майбутнє місцевого самоврядування в Україні. Зараз наша країна перебуває на роздоріжжі та має обрати між європейським шляхом зі становленням сильного місцевого самоврядування чи подальшим скочуванням до централізації.

Мета партії – побудувати ефективну систему місцевого самоврядування, що стане самостійною гілкою влади та однією з найважливіших складових держави.

«Пропозиція» – це партія, що об’єднує лідерів місцевого самоврядування, активістів громадянського суспільства, людей справи, які мають свою професійну і конструктивну позицію.

У роботі З’їзду візьмуть участь міські голови з різних регіонів України, громадські активісти, профільні експерти, політологи; запрошено центральні та регіональні ЗМІ, представників дипломатичного корпусу.

Місце проведення: вул. Паркова дорога, 16-а, Київський міжнародний конференц-центр «Парковий», Конгресно-концертний зал.

Реєстрація учасників: 10:30.
Початок роботи З’їзду: 12:00.

Після З’їзду відбудеться пресконференція для ЗМІ.
Акредитація для журналістів за телефоном: +380 95 218 42 05.

Пряма трансляція з’їзду відбудеться в youtube та на сторінці партії у фесбук. Після закінчення трансляції можна буде викачати її архіви у HD 720p та FHD 1080i.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia