Політична еліта України під загрозою втрати незалежності має нарешті стати відповідальною – співзасновник «Пропозиції» Олексій Каспрук

Олексій Каспрук, депутат Чернівецької міськради, фракція ПП “Пропозиція”, співзасновник партії

Лідер чернівецького осередку «Пропозиції», співзасновник партії Олексій Каспрук розповів про власне бачення подальшого розвитку України, виходячи з історичних аспектів боротьби за її незалежність.

Рушійною силою відновлення української державності завжди була ідея єдності. І саме Акт Злуки є уособленням відродження України з попелу багатьох століть розщеплень, стравлювання жадібними до її ресурсів імперіями. Цей документ і до сьогодні є яскравим символом нашої національної єдності, відзначив Олексій Каспрук.

«Ще  у 1954 році до ювілею Переяславської угоди всесвітньовідомий  славіст Юрій Шевельов визначив, що існують три страшні вороги українського відродження: Москва, український провінціалізм і комплекс кочубеївщини. Усі вони живуть і сьогодні та  становлять найбільшу загрозу українській державності. Досвід Злуки свідчить – щоб здолати експансію Москви  Українська держава може лише, маючи міцну, сучасну, боєздатну армію. Турбота про створення такої армії має бути першочерговим завданням  керівництва держави та усіх територіальних громад. У тривожні дні, коли Україна 8 років боронить свою територіальну цілісність і озброєний ворог стоїть на кордоні, маємо не допустити зневіри і паніки, а згуртуватися, довіритися нашій армії, чітко діяти за вимогами закону про основи національного спротиву. А ще – продемонструвати світу, що українці, які під час Революції Гідності змогли захистити свою свободу, зуміють захистити свою державу, її незалежність та цілісність», – вважає депутат-пропозиціонер.

Він також закликав українців пам’ятати, що для збереження соборності України потрібна єдність усіх українців. Адже не випадково і Українська козацька держава, створена Богданом Хмельницьким, і згодом Українська Народна Республіка, і Гетьманат Павла Скоропадського були повалені, насамперед, через внутрішню українську Руїну, розкол українства на різні політичні табори, чим вміло скористалися зовнішні вороги. Путінська Росія з усіх сил прагне реалізувати саме такий сценарій розвитку подій в Україні. Необхідність збереження країни у цей час має бути понад  партійними та політичними інтересами, українська політична еліта під загрозою втрати незалежності має нарешті стати відповідальною. Партія “Пропозиція” належить саме до таких політичних сил, наголосив Олексій Каспрук.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia