Підтримайте кандидатів від “Пропозиції” 22 листопада

22 листопада відбудеться другий тур виборів міських голів Дніпра та Миколаєва. Це важливий день, адже від кожного жителя Дніпра та Миколаєва залежить якими будуть ці два прекрасні міста у наступні п’ять років. Тому вкрай важливо виділити трохи свого вільного часу для того, аби прийти на виборчі дільниці та зробити простий, але одночасно відповідальний вибір. Звичайно, не забуваючи при цьому про заходи безпеки, пов’язані з коронавірусом!

22 листопада стане перевіркою для кожного з нас. У першому турі кандидати від «Пропозиції» Борис Філатов та Олександр Сєнкевич не набрали понад 50% через маніпуляції, фальсифікації та підкуп з боку численних опонентів, які не соромлячись вдавалися під час виборчої кампанії до брудних технологій та відвертого порушення закону. Теж саме вони робили і під час підготовки до другого туру, адже прагнуть за будь-яку ціну прийти до влади.

Тому сьогодні ми повинні все зробити для того, щоб у Дніпро та Миколаїв не повернулися лихі дев’яності, коли кримінал розривав їх на шматки, а влада займалась виключно дерибаном землі та бюджету, не звертаючи жодної уваги на проблеми людей.
22 листопада ми будемо робити дуже простий вибір – між досягненнями останніх п’яти років та темним минулим, між професійністю та тотальною некомпетентністю, між прогресом та занепадом, між інтересами громад та інтересами криміналу.
Пам’ятайте, що цей вибір ми робимо не у своїх думках або розмовах з друзями чи на кухні, не у Фейсбуці або Інстаграмі, а на виборчих дільницях. Тому прийдіть та підтримайте Бориса Філатова у Дніпрі та Олександра Сєнкевича у Миколаєві! Саме ваш голос дасть можливість Дніпру та Миколаєву зростати та розвиватися!

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia