Перший крок до посилення ІТ-галузі – обов’язкове ЗНО з математики – голова фракції «Пропозиція» у Миколаївській райраді Сергій Колесник

Сергій Колесник, голова фракції ПП “Пропозиція” у Миколаївській районній раді

Миколаївський пропозиціонер прокоментував тему чергового засідання ПРОпозиціонери Клубу «Чи варто Україні гнатися за сьогоднішньою модою на айтішників?»

Що є запорукою росту саме в IT? Звісно – це людський потенціал. Завдяки сильній математичній школі, яка залишилась в спадок від Радянського союзу, значної кількості технічних вишів і спеціальностей, а також залишкам промислових підприємств, Україна була в змозі постачати на всесвітній ринок праці кваліфікованих інженерів та айтішників, вважає Сергій Колесник. Але ця ситуація може докорінно змінитися. Останні результати ЗНО з математики за 2021 рік вражають. 31% не склали ці іспити (не набрали мінімальну кількість балів). Це означає, що майже кожен третій випускник на має базових знань з математики. То ж сподіватись на те, що він в майбутньому міг б долучитись до айтішної сфери, марно.

«З оптимізмом сприйняв новину про те, що з 2022 року іспит з Математики в ЗНО буде обов’язковим. Це дуже правильне рішення, яке було потрібно приймати набагато раніше. Впевнений, що це дозволить поліпшити якість знань та підготовки майбутніх фахівців-айтішників. А вони, своєю чергою, зможуть внести вагомий внесок в економічний розвиток Української держави», – резюмував голова депутатської фракції партії «Пропозиція» в Миколаївській районній раді Сергій Колесник.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia