ПЕРША СЕСІЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ VIII СКЛИКАННЯ: МІСЬКИЙ ГОЛОВА БОРИС ФІЛАТОВ ПРИЙНЯВ ПРИСЯГУ

Джерело: Dniprorada.gov.ua

27 листопада відбулась перша (установча) сесія Дніпровської міської ради Дніпровського району Дніпропетровської області VIII скликання. Засідання сесії відкрив голова Дніпровської міської виборчої комісії Олександр Саленко, який оголосив список зареєстрованих депутатів та вручив посвідчення міського голови Борису Філатову.

«За результатами чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року п’ятивідсотковий бар’єр до Дніпровської міської ради подолали 6 місцевих організацій політичних партій і отримали наступну кількість мандатів: «Пропозиція» – 22, «Опозиційна платформа – За життя» – 13, «Слуга народу» – 9, «Громадська сила» – 8, «Європейська солідарність» – 7, «Блок Вілкула «Українська перспектива» – 5», – зазначив Олександр Саленко.

Борис Філатов, приймаючи присягу, наголосив:

«Я дуже вдячний за наданий мандат довіри, за колосальну підтримку мешканців Дніпра, які змогли судити не за словами, а за справами після п’ятирічної каденції, яка була досить складною, але ми багато чого зробили. Я дуже вдячний людям, які віддали свій голос за захист нашої спільної мрії про Дніпро. Я водночас розумію, яка це велика відповідальність».

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia