Павло Дзюблик: На Черняхівщині «Пропозиція» згуртовує конструктивно налаштованих громадян

У будівництві досконалої України фундаментом має стати місцеве самоврядування. Люди самі мають удосконалювати своє життя, а не чекати, поки це за них зробить Київ. Не нам винаходити колесо: так живуть скрізь у цивілізованому світі.

Про це розповів лідер Черняхівської районної організації партії «Пропозиція», екс-депутат Житомирської обласної ради та Верховної Ради України Павло Дзюблик.

«Коли починають споруджувати будинок, то не зводять із даху – згори. Правильно розпочинати з фундаменту – знизу вгору. І що міцніший фундамент, то надійнішим стане дім. Світ безперервно змінюється. Тривають реформи місцевого самоврядування й адміністративна. Уже немає сумнівів, що майбутнє – за місцевим самоврядуванням», – каже Павло Дзюблик.

За його словами, до складу «Пропозиції» входять люди, які здатні не тільки критикувати, – вони мають власні ідеї, проєкти, позиції. Це творча частина суспільства. У слові «прогрес», як і в назві партії «Пропозиція», є префікс «про», що означає розвиток і рух уперед.

«Пропозиція» – це надійні професіонали. Ми беремо найліпше з минулого і будуємо гідне майбутнє для нашої країни. І кличемо у «Пропозицію» найкращих людей, незалежно від того, в яких партіях вони були. Головне – патріотичних і проукраїнських. Тому в Черняхівську районну організацію «Пропозиції» об’єдналися люди, які вже мають здобутки на ниві місцевого самоврядування, будучи депутатами обласної, районної, селищної чи сільської рад, членами виконкомів, сільськими головами», – говорить Павло Дзюблик.

Він підкреслив, що «Пропозиція» – це не «партія мерів», а всеукраїнська політсила, членом якої може стати кожен небайдужий. Для цього не обов’язково бути мером або депутатом.

«Хоча засновниками партії стали міські голови й лідери місцевого самоврядування. Але наша партія ставить собі за мету розвиток місцевого самоврядування в Україні та побудову держави загального добробуту за принципом «знизу вгору». Це здатні зробити люди, які не з чуток знають, як працює місцеве самоврядування і який у нього потенціал», – каже він.

За його словами, ідеал команди «Пропозиції» – держава громадської участі, побудована «знизу догори», коли проблеми розв’язують на місцях, а центральна влада доповнює місцеве самоврядування.

«Де можливий ефективний контроль суспільства над владою? Тільки на низовому рівні – у місцевих громадах. Тому наше головне гасло: «Владу – містам і громадам!». А центральна влада повинна допомагати місцевому самоврядуванню там, де у нього немає можливості вирішити проблеми громад власними силами і ресурсами, захищати від зовнішнього ворога, гарантувати внутрішню безпеку в державі, реалізувати національні інфраструктурні проекти, захищати конституційні права і свободи громадян», – говорить Павло Дзюблик.

Він підкреслив, що тільки «пропозиційні» сили – прогресивні й порядні професіонали – можуть побудувати Україну майбутнього.

До команди «Пропозиції» на Черняхівщині ввійшли: генеральний директор українсько-данського підприємства «Даніко» Віктор Іваницький, приватний підприємець Микола Трохименко з Черняхова, сімейний лікар Ірина Ніколайчук, редактор «Нового життя» Руслан Кожедуб, жадьківський священник отець Іван (Іван Бачук), тренер Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи Петро Крисюк, голова Черняхівської районної «Просвіти» Наталія Ковшевна.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia