Патріотизм українців став основою оборони країни під час зовнішнього нападу – дніпровський депутат-пропозиціонер Юрій Федько

Юрій Федько, депутат Дніпровської міської ради, фракція ПП “Пропозиція”

В голосовому чаті Телеграм-каналу відбулося чергове засідання ПРОпозиціонери Клубу, присвячене Дню Свободи і Гідності, який днями відзначали в Україні. Учасники дискутували про те, кого ж можна вважати справжнім українцем. І зрештою вийшли на обговорення поняття “патріотизм”.

Пропозиціонер переконаний: українець насамперед – це той, хто любить і вболіває за свою країну, знає її мову і історію, має чітку громадянську позицію і чітко себе ідентифікує українцем. А ще, українець – це відповідальний громадянин, який розуміє власне значення в суспільстві.

«Вчитель має нести вічне і добре, давати дітям не тільки знання, але й формувати вміння, навички і почуття гідності, почуття українства. Медик повинен захищати життя і здоров’я співгромадян. Комунальник має стежити за порядком, а чиновник чи представник місцевого самоврядування – піклуватися про гідне життя мешканців своєї громади, регіону чи держави. Водночас кожен справжній українець має бути патріотом своєї землі. І недарма міський голова Дніпра і співзасновник партії «Пропозиція» Борис Філатов нещодавно захистив докторську дисертацію на дуже цікаву тему: «Патріотизм як чинник політичної трансформації сучасної України». Робота відображає, чому зараз, в умовах агресії нашого східного сусіда, патріотизм перетворився на політичний чинник і як став основою оборони України під час зовнішнього нападу», – зазначив депутат Юрій Федько.

На його думку, справжній українець з Дніпра нічим не відрізняється від українця зі Львова, Донецька, Вінниці, Сімферополя чи іншого міста, селища чи села. Всі вони однаково люблять свою Батьківщину. Хоча й мають певні регіональні особливості. Саме тому партія «Пропозиція» виступає за те, щоб питання локальної культури, історії та політики пам’яті, що не суперечать законодавству України, можна було виносити на місцеві референдуми за народною ініціативою чи ініціативою муніципалітету.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia