ЗАЯВА: Партія «Пропозиція» заявила, що влада уже почала запускати проти неї брудні технології «клонів»

Вибори 25 жовтня можуть стати найбруднішими за всю історію нашої держави. Центральна влада настільки зневажає місцеве самоврядування, що для його знищення готова вдаватися до будь-яких засобів.

Про це йдеться в заяві політичної партії «Пропозиція».

 «У боротьбі проти лідерів громад у хід ідуть усі можливі способи, починаючи з політичних переслідувань, тиску за допомогою силових структур і закінчуючи  брудними технологіями «клонів», – сказано в заяві.

У партії розповідають, що Уманська міська ТВК зареєструвала вже двох кандидатів на посаду міського голови, які є повними «тезками» чинного мера Олександра Цебрія.

«Те, що це саме технічні «клони» підтверджує той факт, що обидва кандидати не є жителями Черкаської області, їх зареєструвала одна особа, причому в один день, з різницею лише у кілька хвилин. Раніше ці люди мали зовсім інші імена та прізвища і змінили їх напередодні місцевих виборів», – зауважили в партії.

У Каховці також подав документи на посаду міського голови «двійник» Андрія Дяченка. «Кандидат» – безробітний уродженець Кривого Рогу, який жодного дня не жив і не працював у місті.

У «Пропозиції» наголосили, що експертне співтовариство, політичні партії та громадянське суспільство впродовж року неодноразово звертались до влади щодо необхідності виправити численні недоліки та помилки, які містяться у вітчизняному виборчому законодавстві, і дозволяють реалізувати брудні технології, зокрема й такі як «двійники» або ж «клони».

«За рік монобільшість у Верховній Раді «не знайшла часу» на розгляд питань, які б забезпечили дотримання демократичних стандартів у виборчому процесі. І те, що за «дивним» збігом обставин брудні технології спрямовані саме проти лідерів місцевого самоврядування, підтверджує, що це зроблено свідомо», – кажуть у партії.

«Пропозиція» вимагає від влади терміново внести необхідні зміни у виборче законодавство, які унеможливлять використання брудних технологій та  негайно створити рівні умови для всіх учасників виборчого процесу, незалежно від їхньої партійної приналежності.

У партії наголосили, що застосування брудних виборчих технологій може призвести до викривлення результатів волевиявлення, а отже є грубим порушенням закріпленого у Конституції України права громадян обирати і бути обраними.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia