Партія «Пропозиція» завжди буде на боці зоозахисників – депутатка Кропивницької райради Анна Назарець

Анна Назарець, начальниця управління культури Кропивницької міськради, депутатка райради, фракція ПП “Пропозиція”

В Україні вже два місяці діє зоозахисний закон, який має захищати тварин від жорстокості та експлуатації. Він підсилив відповідальність за злочини проти них. Багато порушень з адміністративних перетворилися на кримінальні, а деякі цілком “звичні” для українців речі заборонили взагалі. Цю тему обговорювали під час одного з засідань ПРОпозиціонери Клубу.

Депутатка Анна Назарець, яка також є начальницею управління культури міськради Кропивницького, розповіла, що міська влада на чолі з мером і співзасновником «Пропозиції» Андрієм Райковичем ще 4 роки тому заборонила в обласному центрі гастрольну діяльність цирків з використанням тварин. І на її переконання, вони мають жити в природному середовищі.

«Ми маємо рівнятися на іспанський Loro Parque на о.Тенеріфе. Він поєднує в собі зоопарк, цирк і ботанічний сад і є одним з найкращих світі. Там велика територія, і тварини перебувають у природному середовищі. І людина, яка хоче їх побачити, пересувається в спеціальному безпечному транспорті. І жодної шкоди чи дискомфорту флорі і фауні це не приносить», – підкреслила пропозиціонерка.

Анна Назарець також повністю підтримала закон, який впроваджує в Україні європейські стандарти поводження з тваринами. Адже документ узгоджує українське законодавство з низкою директив ЄС, що мають стосунок до Європейської конвенції про захист тварин.

«Приміром, нові правила передбачають заборону жебракувати та надавати фотопослуги з дикими тваринами. Закон також не дозволяє залишати без нагляду домашню тварину прив’язною в громадських місцях або в салоні авто у сильну спеку чи холод. До 3 років в’язниці – таке тепер покарання за жорстоке поводження з тваринами. За це з 14 років людину можна притягати до адміністративної відповідальності, а з 16 – до кримінальної. Все це – правильні речі! І партія «Пропозиція» завжди буде підтримувати подібні ініціативи зоозахисників», – резюмувала депутатка.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia