Партія “Пропозиція” захищає інтереси малого та середнього бізнесу

Джерело : ZIK

Ідеї щодо співпраці з підприємцями партія “Пропозиції” включила до своєї програми

Політична партія “Пропозиція” закликає підприємців та представників місцевого самоврядування об’єднати зусилля задля захисту власних інтересів. Ідеї політсили уже знайшли відгук у 17 регіонах України.   

Про це йшлося в сюжеті телеканалу ZIK

Зокрема, представники партії розуміють проблеми підприємців, тож під час карантину мерія Дніпра запровадила пільги для першої та другої групи платників податкові.  

“Захищати права місцевого самоврядування, захищати права підприємців, захищати взагалі децентралізацію, відстоювати сильні територіальні громади, можна тільки тоді, якщо йти із загальнонаціональною партією і загальнонаціональним порядком денним”, – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

У свою чергу представники бізнесу нарікають на несправедливі законодавчі рішення парламенту у податковій сфері, які спричиняють збитковість бізнесу.

“Вони спрямовані саме проти місцевого самоврядування, тому що єдиний податок на сьогодні – 100%, йде в місцевий бюджет і нашого міста. І це сотні мільйонів гривень щорічно”, – наголосив підприємець Віктор Жих.

Представники організації переконані, що рішення центральної влади є хаотичними і приймаються без прогнозів. Відтак місцеве самоврядування залишається “сам на сам” з поточними проблемами підприємців.

“Якщо рішення ухвалюються, то треба спрогнозувати їх наслідки і довести, що ці рішення приведуть до позитивних результатів. Якщо цього не зроблено, то народжується хаос, який ми сьогодні бачимо”, –  прокоментувала голова державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

Відтак малий та середній бізнес сподівається на підтримку влади. Ідеї щодо співпраці з підприємцями партія “Пропозиції” включила до своєї програми. Її обіцяють презентувати найближчим часом.

Нагадаємо, раніше політична партія “Пропозиція” вимагала від влади скасувати транспортну блокаду українських міст і не здійснювати політичний тиск на місцеве самоврядування під прикриттям запровадження карантинних обмежень.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia