Партія «Пропозиція» вимагає виконати вимоги підприємців-протестувальників під парламентом

Партія «Пропозиція» вимагає виконати вимоги підприємців-протестувальників під парламентом. Карантин вихідного дня веде до знищення бізнесу. А після запровадження з 1 січня ще й обов’язкових реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі і громадського харчування у мікробізнесу не залишиться шансів вижити.

Про це повідомив перший заступник голови Всеукраїнської асоціації громад, член політради партії «Пропозиція»  Іван Фурсенко.

«Недолуга політика центральної влади довела людей до того, що вони змушені захищати себе масштабними протестами.  Люди  настільки у відчаї, що готові привертати увагу до себе будь-якими способами, уже навіть до сутичок доходить», – каже Іван Фурсенко.

Він наголосив, що це  не перша акція представників мікро і малого бізнесу. Досі вони виходили на вулиці проти впровадження касових апаратів, зараз для них проблемою став ще й карантин вихідного дня.  

«Півтора місяці локдауну, які були у нас весною, поклали мале підприємництво на лопатки, а якщо з 1 січня ще будуть введені обов’язкові реєстратори розрахункових операцій, та ще й з карантином вихідного дня – це просто доб’є бізнес», – говорить Іван Фурсенко.

Іван Фурсенко підкреслив, що такі карантинні обмеження у боротьбі з хворобою не допомагають, але бізнес знищують.

«Ми не бачили жодної аналітики  МОЗу, не бачили жодних прогнозів, як це вплине на поширення хвороби. Очевидно, що такий карантин не працює, за 2 дні розірвати ланцюжок зараження неможливо, ще б впровадили карантин «обідньої пори».  Таких обмежень немає в жодній країні світу», – каже Іван Фурсенко.

Він наголосив, що влада витратила кошти з ковідного фонду на будівництво доріг, а зараз намагається викручуватись за рахунок підприємців.

«Обласні центри самостійно намагались забезпечувати лікарні. Кабмін же замість того, щоб зосередитись на підтримці медзакладів вводить недолугі обмеження, які «працюють» у боротьбі з пандемією», – каже Іван Фурсенко.

За його словами, ефект проти хвороби мав би повний карантин, але при цьому людям треба компенсувати збитки.

«Треба або проводити загальнонаціональне тестування, щоб виявити усіх хворих і їх відправляти на обсервацію, або ж іти шляхом Швеції, де немає обмежень, але всі сили вкладаються у підтримку лікарень. У нас же логіка центральної влади така, що давайте щось приймемо, аби було, без прорахування ефектів», – наголосив Іван Фурсенко.

Він наголосив, що партія «Пропозиція» підтримує малий і середній бізнес, який виходить на акції протесту.

«Центральна влада не хоче чути ні бізнес, ні місцеве самоврядування, яке набагато краще володіє ситуацією. Не хоче дослухатися, щоб розробити реальний план протидії хворобі. Усі дії Кабміну  спрямовані на знищення малого і середнього бізнесу. Ми  підтримуємо підприємців, які вийшли на протести. Усі вимоги протестувальників мають бути виконані», – каже Іван Фурсенко.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia