Партія «Пропозиція» вимагає виконати усі вимоги протестувальників під парламентом

Партія «Пропозиція» підтримує малий і середній бізнес, який 3 листопада вийшов на акцію протесту під стіни парламенту. В політсилі наголошують – вимоги протестувальників повинні бути виконані.

«Законопроєкти 3853-1, 3853, 3993, які чітко будуть регулювати механізми бізнесу та не допустять ліквідації ФОП, мають бути прийняті», – розповів представник «Пропозиції» з Дрогобиччини Руслан Кіндратів. Він разом із підприємцями міста приїхав на мітинг під парламент.

За його словами, дії влади зараз спрямовані на знищення малого і середнього бізнесу.

«Внесені зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» несуть негативні економічні наслідки та посилюють соціальну напругу в суспільстві. Партія «Пропозиція» усіма силами намагається підтримати підприємців Дрогобиччини», – підкреслив Руслан Кіндратів.

Нагадаємо, 3 листопада під стінами парламенту проходить багатолюдний мітинг підприємців, які вимагають парламентарів не підтримувати внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законопроєктів.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia