Партія «Пропозиція» вимагає у нардепа Олександра Дубінського вибачень за наклеп

Ставленики олігархів у владі вдаються до відвертої брехні та політичних маніпуляцій заради дискредитації представників партії «Пропозиція», які перемогли на місцевих виборах.

«У мережі Інтернет з’явилося відео, на якому було показано процес підрахунку голосів на одній із виборчих дільниць міста Дніпра. На відео помітно, як член комісії – Чебакова Валентина Анатоліївна – начебто псує бюлетені шляхом занесення до них додаткових позначок. Нардеп  Олександр Дубінський, який відверто працює в інтересах Ігоря Коломойського, відразу поширив  неправдиву інформацію, що Чебакова В.А. є членом виборчої комісії від партії «Пропозиція», а бюлетені вона псувала на користь кандидата на посаду міського голови Дніпра Бориса Філатова», –  сказано в заяві.

В політсилі подібні заяви назвали нічим іншим, як відвертою брехнею та політичною маніпуляцією.

«Чебакова В.А. була делегована у виборчу комісію політичною партією «Опозиційна платформа – За життя». Жодного стосунку до партії «Пропозиція» вона не має та ніколи не мала», – кажуть в партії.

В «Пропозиції» наголосили, подібні брудні методи дискредитації партії не вперше застосовуються опонентами.

«Постійне оббріхування через замовні сюжети на телебаченні та в соціальних мережах, фейкові соціологічні опитування, відверті маніпуляції та фальсифікації стали нормою для представників влади, які працюють на олігарха. Попри це, українці зробили свій вибір, у тому числі в Дніпрі, надавши беззаперечну підтримку нашим кандидатам. І ми захистимо нашу перемогу, незважаючи на весь арсенал брудних технологій, які використовують наші опоненти», – йдеться в заяві.

Партія «Пропозиція» вимагає від представників влади ретельно перевіряти інформацію, перш ніж робити політичні заяви, які стосуються нашої політичної сили.

«А пану Дубінському слід вибачитися за черговий відвертий фейк та провокацію проти «Пропозиції». Для початку – у своєму Telegram-каналі, у якому він регулярно займається політичними провокаціями та маніпуляціями», – вимагають у політсилі.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia