Партія “Пропозиція” вшановує День Державного гімну України

Саме цього дня у 1865 році в польському місті Перемишль на Шевченкових роковинах уперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського.

Наша національна пісня завжди єднала мільйони українців – в часи радості і смутку, гордості і розчарувань, усіх політичних і суспільних перетворень.

Слова цієї пісні стали пророчими – їх ми сповна усвідомили після початку повномасштабної війни – 24 лютого 2022 року.  «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…» – українці вкотре довели, що готові боротися з ворогом за свою незалежність, не шкодуючи сил і волі! Боронити землю до перемоги! 

Наш гімн став символом незламності українських воїнів, національної ідентичності і нескореності всього українського народу. Саме так сьогодні звучить душа кожного українця, який бореться за волю та майбутнє.

Нині ж, коли українці крок за кроком звільняють свою землю від окупанта та захищають цінності європейської демократії, Державний Гімн України лунає в усіх куточках світу на знак підтримки й поваги до мужності та незламності українського народу.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia