Партія «Пропозиція» перемогла на виборах у Житомирі

Співзасновник партії «Пропозиція»  Сергій Сухомлин набрав на виборах міського голови у Житомирі 51,37% голосів  і переміг  у першому турі. ЦВК офіційно оголосила результати.

Партія «Пропозиція» також набрала найбільшу кількість голосів у місті Житомир – 38,1% і матиме у міській раді фракцію з 16 депутатів. Всього до міськради проходять 6 партій. «Слуга народу»  матиме 7, ОПЗЖ і «Європейська Солідарність» – по 6, «Сила і честь» – 4 і «Батьківщина» – 3.

В  обласну раду партія набрала  9,38% голосів і буде представлена там 6 депутатами.

Перемогли на виборах і стали головами  кандидати від «Пропозиції» Сергій Орлюк у Бердичеві, Іван Кохан у Коростишеві та Олег Можарівський у Попільні.

Також у Житомирській області «Пропозиція» матиме 13 своїх представників у Бердичівській, Новоград-Волинській, Житомирській районних радах.

20 депутатів від партії працюватимуть у міськрадах  Бердичева, Андрушівки, Чуднова, Коростишева, Новоград-Волинського, Баранівки, Радомишля.

Будуть працювати 23 представники і в таких селищних ОТГ як Ружинська, Новогуйвинська, Черняхівська, Попільнянська, Брусилівська, Пулинська, Ємільчинська, а також 2 у  Станишівській сільській ОТГ.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia