Партія «Пропозиція» допомагає долати наслідки стихії в Кропивницькому

Поки триває оцінка збитків, завданих негодою у Кропивницькому, партія «Пропозиція» готує матеріально-технічну допомогу для постраждалих. У місто будуть передані електроінструменти, необхідні для швидкого проведення ремонтів у такій кількості ушкоджених будинків. Також закуповуватиметься  шифер та інші необхідні  матеріали. Про це повідомив перший заступник Всеукраїнської асоціації громад, член політради партії «Пропозиція» Іван Фурсенко.

«На жаль, Бюджетний кодекс не дозволяє перераховувати кошти між міськими бюджетами. Тому з інших міст грошима допомогти не вдасться. Але члени партії готують матеріально-технічно підтримку, яку ми можемо надати. З Чернівців уже згодились передати електроінструменти. Зараз оцінюємо, яких саме матеріалів не вистачає і що треба докупити», – каже Іван Фурсенко.

Поки в понівечених будинках триватимуть ремонтні роботи, жителі зможуть жити  в готелі «Турист». Також  нічліг і все необхідне готовий надати  «Дім Милосердя». Про це повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

«За тиждень допоможемо людям виконати ремонти. Комісія все фіксує та складає акти, щоб компенсувати жителям збитки. Нам потрібні не лише кошти резервного фонду, а й будівельні бригади, транспорт, щоб вивезти уламки дахів, спиляні дерева, звалені паркани, каміння, побиту цеглу», – говорить Андрій Райкович.

За його словами, з міського бюджету будуть виділені кошти на компенсацію збитків людям, також  міська влада розраховує і  на підтримку Кабміну для подолання наслідків стихії.

Нагадаємо, внаслідок сильного буревію в Кропивницькому пошкоджено близько 100 житлових будинків. В частині споруд знесло дахи, є випадки руйнування стін. У пошкоджені будинки перекрито подачу газу.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia