Олексія Каспрука не допустили на дебати охоронці його опонента (Відео)

23 жовтня мера Чернівців, співзасновника партії «Пропозиція» Олексія Каспрука охоронці кандидата на посаду міського голови Романа Клічука не пропустили на дебати на ТРК “Чернівці”,  на які його ж запросив сам Роман Клічук.

Про це повідомив Олексій Каспрук у себе на ФБ, де опублікував повний відеозапис інциденту.

«Роман Клічук показав своє справжнє обличчя. Мене не пустили на дебати! Роман Клічук запросив мене на дебати на ТРК “Чернівці”, і він же зробив все для того, аби цього спілкування не відбулося!», – зазначив Олексій Каспрук.

Олексій Каспрук впевнений, його опонент просто злякався чесних дебатів.

«Злякався…сховався… Прийшов з “командою”, до якої, як з’ясувалось, входить і приватна охоронна агенція. Двоє молодиків не пропустили мене в комунальне приміщення телеканалу “Чернівці”, – каже Олексій Каспрук.

Він підкреслив, що готовий до будь-якого передбаченого законодавством  формату дебатів, а його опоненти очевидно ні.

«От вам і дебати… От вам і “нові обличчя” влади… Саме така альтернатива потрібна чернівчанам?», – каже Олексій Каспрук.

ТРК "Чернівці". Олексій Каспрук.

Роман Клічук показав своє справжнє обличчя.Мене не пустили на дебати!Роман Клічук запросив мене на дебати на ТРК “Чернівці”, і він же зробив все для того, аби цього спілкування не відбулося!Злякався…сховався…Прийшов з “командою”, до якої, як з’ясувалось, входить і приватна охоронна агенція 🙂 Двоє молодиків не пропустили мене в комунальне приміщення телеканалу Чернівці.От вам і дебати…От вам і “нові обличчя” влади…Саме така Альтернатива потрібна чернівчанам?

Опубліковано Олексій Каспрук Пʼятниця, 23 жовтня 2020 р.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia