Олексій Каспрук: олігархи у Чернівцях знову намагаються завести своїх депутатів через списки різних партій

Якщо депутати Чернівецької міськради, які приклали руку до зняття з посади уже не одного обраного людьми мера, сформують більшість у новій раді, вони знов усунуть будь-якого міського голову, який заважатиме їм грабувати місто.

Про це заявив у ефірі телеканалу «Прямий» міський голова Чернівців, співзасновник партії «Пропозиція» Олексій Каспрук, якого депутати усунули від виконання обов’язків.

«У нас у міськраді все перемололося за останні 5 років. Там зникли фракції як такі. У більшість об’єднались депутати з однієї місцевої олігархічно-фінансової групи, основне завдання яких – заробляння грошей на міському бюджеті», – зазначив міський голова Чернівців.

За його словами, сьогодні ці депутати в списках різних політичних партій.

«Вони знову намагатимуться зайти в міську раду, знову взяти більшість і усунути будь-якого міського голову, якого оберуть чернівчани, якщо він заважатиме їм грабувати місто», – каже Олексій Каспрук.

Він наголосив, що очікує застосування брудних технологій проти себе зі сторони конкурентів,  адже вони і раніше були помічені у махінаціях, але правоохоронці закривають на це очі.

«У нас в Чернівцях – унікальна ситуація. Один із депутатів «Рідного міста»  – уже 5 років підсудний за підкуп виборців. Студенти, які за нього роздавали гроші, 3-4 роки тому отримали вироки, умовні терміни, їх виключили з університету. А його 5 років  судять і ніяк не можуть винести вирок  – він уже балотується в наступну каденцію», – підкреслив Олексій Каспрук.

Нагадаємо, Олексій Каспрук балотується знову на посаду міського голови від партії «Пропозиція» і веде із собою команду професіоналів, до якої увійшли семеро чинних депутатів міськради, які не брали участі у його відставці, громадські активісти та місцеві лідери думок.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia