Олексій Каспрук: Через бардак із «червоною зоною» і роботою громадського транспорту в Чернівцях страждають передусім люди

Через протилежні рішення уряду про віднесення Чернівців до «червоної зони» і міськради про штатну роботу транспорту й усіх закладів страждають передусім люди. Адже абсолютно непрогнозований рух громадського транспорту, і ніхто не знає, як діставатись до роботи.

Про це розповів в ефірі телеканалу «Україна 24» міський голова Чернівців Олексій Каспрук, якого рішенням суду відсторонено від виконання обов’язків.

«Ми потрапили в «червону зону». Згідно з нормативними документами, заборонено рух регулярного і нерегулярного громадського транспорту. Єдине, що дозволено – це організація спецперевезень на замовлення підприємств і установ. Вчора міська рада ухвалила рішення, яке, в принципі, суперечить нормативним документам про те, що у нас «червона зона» не діє, що у нас ходить громадський транспорт, працюють школи, садочки й інші заклади», – розповідає Олексій Каспрук.

За його словами, поліція поки що не отримала вказівку забороняти проїзд автобусам чи тролейбусам, але самі транспортники кажуть, що їх зупиняють.

«Зранку офіційної позиції влади не чути. Транспортники говорять, що поліцейські їх зупиняють. Поліція каже, що у неї немає команди зупиняти. Ну ось такий трошки бардак», – говорить міський голова.

Він наголосив, що через суперечливі рішення потерпають передусім містяни і жителі навколишніх сіл.

«Абсолютно непрогнозоване використання громадського транспорту. Ніхто не знає, як добиратись на роботу. Я знаю ситуацію, коли люди, незаможні, навіть залишалися ночувати на роботі, тому що не могли добратися до найближчих сіл», – зазначає Олексій Каспрук.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia