Олександр Сєнкевич: Згортання децентралізації означає менше доріг і відремонтованих шкіл у кожній громаді

Згортання децентралізації означає, що громади матимуть менше грошей. А це, своєю чергою, призведе до того, що буде менше можливостей розвивати інфраструктурні проекти. Люди це розуміють, і на цих виборах вони продемонструють, що пригнічення місцевого самоврядування – це хибний шлях.

Про це розповів в ефірі «4 каналу» міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

«Сьогодні місцеве самоврядування пригнічують. Вигадано нові райони, але їм не надано повноважень. Ми намагаємось пояснювати людям, що згортання децентралізації буде першим кроком до того, що у громад буде менше грошей. Менше грошей – це менше доріг, менше відремонтованих шкіл та інших потрібних місту речей», – говорить міський голова.

Завдання команди «Пропозиція», яку він веде на місцеві вибори, – побудова ефективного місцевого самоврядування.

«У нас у місті так склалось, що воно завжди було біло-блакитним. Із 54 депутатів міської ради – 26 від «Опозиційного блоку». Вони всіляко блокують роботу, і навіть 2017 року намагались застосувати проти мене імпічмент. Усе, аби нашкодити, навіть ціною інтересів містян», – каже Олександр Сєнкевич.

За його словами, стратегія його команди – роз’яснення людям компетенцій місцевої влади і того, що реально можуть зробити для покращення життя в місті депутати і міський голова.

«Політична ситуація в місті складна. Все через те, що миколаївці дуже добре жили за часів Радянського Союзу. Працювали заводи, ми створювали військові кораблі, майже всі авіаносці були побудовані в нашому місті. 120 тисяч осіб були зайняті в суднобудуванні, при тому, що в місці живе загалом 500 тисяч», – розповідає Олександр Сєнкевич.

Він пояснює, що на тяжінні до минулої величі міста якраз і грають політичні партії.

«Звичайно, ці заводи і потужні підприємства вже не повернути, але люди хочуть вірити у відновлення суднобудування. Я вибрав стратегією цієї кампанії пояснювати людям, за що відповідають місцеві депутати і міський голова, щоб люди розуміли, що загальноукраїнські гасла не є такими, які можуть бути реалізовані місцевою владою. Ми маємо доносити людям правду і хочемо зробити місцеве самоврядування ефективним», – зазначає міський голова.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia