Олександр Сєнкевич закликав миколаївців «не чекати месію» і прийти на вибори

Міський голова Миколаєва, співзасновник партії «Пропозиція» закликав містян прийти на вибори і обрати майбутнє їхнього міста у наступні 5 років. Сам мер разом із дружиною Катериною Сєнкевич проголосували ще вранці.

«Свідомо підготувався і прийшов сьогодні, щоб проголосувати в другому турі. Сподіваюся, що миколаївці також прийдуть», – каже Олександр Сєнкевич.

Він відмітив, що більшість людей, які зверталися до нього за вирішенням своїх проблем в попередні 5 років, у виборах участі не брали і це не правильно.

«Працюючи міським головою, я отримував багато листів з великою кількістю підписів, де люди розповідали про свої проблеми. Зустрічаючись з ними і запитуючи, чи ходили вони на вибори в минулий раз, більшість з них говорили, що ні. Виходить, що коли у них сьогодні є можливість змінити своє майбутнє, життя навколо себе, багато з них просто залишаються вдома», – говорить Олександр Сєнкевич.

Він наголосив, що результати будуть такими, як вибере більшість.

«Всі на вибори! Нехай переможе той, кого підтримує більшість миколаївців», – сказав Олександр Сєнкевич.

Міський голова висловив сподівання, що  явка  буде вищою,  ніж у першому турі.

«Погода  сьогодні хороша, черг немає, ажіотажу немає і можна спокійно до 20:00 приходити і голосувати», – сказав Олександр Сєнкевич.

Він наголосив, що не варто «чекати месію», а самим обирати майбутнє свого міста.

«Потрібно змінювати свідомість самих українців, не чекати месію, який прийде, а потім  розчаровуватися кожен раз після виборів, а працювати над собою і ходити на вибори. Насправді, якщо людина отримує велику підтримку на виборах, це зобов’язує її працювати 5 років на благо громадян”, – додав Олександр Сєнкевич.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia