Олександр Сєнкевич: За останні п’ять років у приватному секторі Миколаєва побудовано більше доріг, ніж за попередні двадцять п’ять

Політики часто не хочуть братися за проблеми віддалених районів, бо отримують звідти малий електоральний «вихлоп». Значно простіше наводити красу в центрі, у густонаселених районах, де це багато хто побачить. За останні 5 років ми цю логіку зламали.

Про це розповів в інтерв’ю   РБК міський голова Миколаєва, співзасновник партії «Пропозиція» Олександр Сєнкевич.

«Зараз  ми їдемо на відкриття каналізації в центрі міста, де її не було взагалі ніколи, за 230 років існування Миколаєва! Є такі вулиці, слобідські, з них почалося формування Миколаєва як міста. Ще є купа таких районів – у старому центрі, біля центрального ринку. І все це треба робити, і питання тут стосується не конкретно якогось Сєнкевича чи якоїсь партії, це питання стосується звичайних жителів, які в 21 столітті не мають базових зручностей», – розповів Олександр Сєнкевич.

Він розповів, що часто при розподілі бюджетних коштів депутати керуються доцільністю для майбутньої виборчої кампанії.

«Якщо вибирати між приватним сектором і багатоповерховими будинками, то виберуть багатоповерхівки, тому що там більше людей можуть потім прийти на вибори. Тобто, скажімо, за півтора мільйона ви можете зробити дорогу в приватному секторі, де 20-40 приватних будинків. І за ці півтора мільйона можете зробити внутрішньоквартальний проєкт, де чотири дев’ятиповерхівки, чотириста квартир, грубо кажучи. І така логіка була завжди з моменту розпаду Радянського Союзу», – говорить міський голова Миколаєва.

За його словами, за останні п’ять років цю систему  спробували зламати і дати максимально гроші у віддалені райони, яким ніколи не приділялася увага.

«За останні п’ять років у приватному секторі було побудовано більше доріг, ніж за попередні двадцять п’ять. Звичайно ж, це завдяки децентралізації, завдяки тому, що місцеві бюджети зросли. Але ми ж могли на ці гроші навести якусь красу в центрі. Але тоді б люди на периферії знову залишилися без доріг і каналізації. Так, це довгий шлях, і за п’ять років ми не зробили все, що потрібно зробити у цьому місті. Але ми заклали фундамент», – підкреслив міський голова Миколаєва.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia