Олександр Сєнкевич: вони зривають опалювальний сезон, щоб потім прийшла месія – людина з Офісу Президента і сказала, що завдяки їй подали тепло

Через арешт рахунків теплокомуненерго опалювальний сезон у Миколаєві знаходиться під загрозою зриву. Складається враження, що у нас знову хочуть заблокувати пуск тепла на цей опалювальний сезон, а потім прийде месія – людина з Офісу Президента або якийсь чоловік з державної влади – і буде розповідати, що міські голови погані, а ось ми молодці, запустили тепло. Це вже переходить всілякі рамки.

Про це заявив міський голова Миколаєва, співзасновник партії «Пропозиція» Олександр Сєнкевич. Він звернувся до народних депутатів, які представляють Миколаївську область у Верховній Раді, з приводу проблеми з блокуванням рахунків ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

«Я порушував це питання на селекторній нараді з Прем’єр-міністром, і навіть особисто в руки Президенту Володимиру Зеленському передав документи з усією інформацією, але всі питання залишилися без відповіді. Можливо, для керівництва держави мер обласного центру не є тим, на кого вважають за потрібне звертати увагу», – зазначив Олександр Сєнкевич у відеозверненні.

Мер підкреслив, що зараз є дві проблеми.

По-перше, Міністерство фінансів блокує проєкт з оновлення трьох котелень, який фінансується коштами Світового банку. Тому просять відстрочити оплату за користування кредитом на грудень.

«Якщо не запустити ці котельні в роботу, кілька десятків будинків ризикують залишитися без тепла взимку», – каже Олександр Сєнкевич.

По-друге, сьогодні НАК «Нафтогаз», яка є державним монополістом на ринку газу, подала в суд на підприємство «Миколаївоблтеплоенерго» за несплату пені і штрафів за надання зазначеної послуги.

«Хоча за аналітичною інформацією наше підприємство є другим в Україні з оплати за використаний газ. Суд заарештував рахунки нашого КП і тому вся його діяльність сьогодні майже зупинена, адже підприємство не може платити по рахунках за користування тією ж електроенергією», – говорить Олександр Сєнкевич.

За його словами, схоже, що державна влада навмисно не хоче долучатися до вирішення цього питання з політичних мотивів.

«Я звертаюся до народних депутатів і до голови монобільшості в парламенті з проханням долучитися до вирішення проблеми. Вже 1 жовтня – часу на роздуми і політику немає», – наголосив Сєнкевич.

Нагадаємо, що через блокування рахунків «Миколаївоблтеплоенерго» і неможливості закінчити кілька котелень, початок опалювального сезону в місті може бути  ускладнений. Подібна ситуація з арештами рахунків теплокомуненерго ще в 11-ти українських міст.

Щодо проблем на КП "Миколаївоблтеплоенерго"

Шановні миколаївці!David BraunОлександр ГайдуИгорь КопытинСлуга Народу – Олександр Пасічний – округ 127Сьогодні хочу звернутись до Народних депутатів України, що представляють Миколаївщину у Верховній раді.Миколаїв зіштовхнувся з проблемами на комунальному підприємстві «Миколаївоблтеплоенерго». У нас є дві проблеми. По-перше, міністерство фінансів блокує проект з оновлення трьох котелень, який фінансується коштами Світового банку. Через те, що ми просимо їх відстрочити оплату за користування кредитом на грудень місяць. Не запустивши ці котельні у роботу, декілька десятків будинків ризикують залишитись без тепла узимку.По-друге, сьогодні НАК «Нафтогаз», що є державним монополістом на ринку газу, подав в суд на наше підприємство «Миколаївоблтеплоенерго» за несплату пені та штрафів по наданню вказаної послуги. Хоча за аналітичною інформацією наше підприємство є другим в Україні по сплаті за використаний газ. Суд арештував рахунки нашого КП і тому вся його діяльність сьогодні майже зупинена, адже підприємство не може сплачувати по рахункам за користування тією ж електроенергією.Зі свого боку ми неоднаразово звертались до різних органів та міністерств аби вплинути на ситуацію. Я підіймав це питання на селекторній нараді з Прем’єр-міністром і навіть особисто в руки Президенту Володимиру Зеленському передав документи з усією інформацію, але всі питання залишились без відповіді. Можливо для керівництва держави Міський голова обласного центру не є таким, на якого вважають за потрібне звертати увагу. Можливо державна влада навмисно не хоче долучатись до вирішення цього питання через якісь політичні розбіжності. Тому звертаюсь до народних депутатів та до голови монобільшості у Парламенті з проханням долучитись до вирішення проблеми. Завтра вже 1 жовтня – часу на роздуми та не політику немає.

Опубліковано Олександр Сєнкевич – мер Миколаєва Середа, 30 вересня 2020 р.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia