Олександр Сєнкевич: Миколаїв посідає перше місце серед українських міст по фінансуванню програм забезпечення молоді житлом

Програми забезпечення молоді житлом будуть продовжені, адже механізм кредитування дає можливість стримувати міграцію молодих людей за кордон та сприяє соціально-економічному розвитку міста  і регіону.

Про це розповів міський голова Миколаєва, співзасновник партії «Пропозиція» Олександр Сєнкевич під час зустрічі з головою правління Держмолодьжитла.

За останні чотири роки місто інвестувало в будівництво житла майже 62 млн грн, введено в експлуатацію два житлових будинки на 232 квартири.

«За фінансуванням програм молодіжного кредитування ми у лідерах в Україні. Це при тому, що бюджет розвитку інших міст у кілька разів більший нашого», – говорить Олександр Сєнкевич.

Наразі Миколаїв посідає друге місце в Україні по виділенню коштів із місцевого бюджету та перше місце по фінансуванню програм забезпечення молоді житлом.

«У 2018 році Миколаїв став другим після Харкова з будівництва соціального житла, беручи до уваги, що тоді ми не отримали підтримки з Державного фонду регіонального розвитку. Важливо, щоб в країні була створена справедлива пропорційна система розподілення державних коштів відповідно до спроможності місцевих бюджетів», – наголосив Олександр Сєнкевич.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia