Олександр Котляр: «Я не політик. Я людина, інженер, менеджер»

– Я думаю, виборці самі підкажуть, що й де треба робити, чим зайнятися в першу чергу. Буду уважно прислухатися. Наша партія хоч і політична, звичайно ж, але орієнтована не на гасла, а на справи. Тому я від неї й балотуюся. Я не політик. Я людина, інженер, менеджер. Звик працювати багато та ефективно. Впораюся!

Олександр Борисович Котляр – технічний директор заводу «Гідросила АПМ»

– Я йду на вибори до місцевого самоврядування нашого міста від партії «Пропозиція». Мені імпонує, що це партія фахівців, тих, хто реально вміє та здатний щось змінити на краще, а не просто говорить про зміни. Шість мерів великих міст України створили цю партію. Практики, а не політики. Люди, які можуть втілити в життя й успішно втілюють складні проєкти з покращення міст.

Я хочу брати участь у реконструкції нашого міста. Застосувати досвід, набутий за роки роботи на «Гідросилі», і використовувати його ширше. Хоча «Гідросила» – це і так чимала частина міста і по площі, і за кількістю працюючих городян і членів їх сімей, і з економічної участі в житті міста. Хочу застосувати мій досвід тепер і в масштабах району.

Такий приклад. Ми зараз проводимо реконструкцію в себе на підприємстві. Виробничі площі, адміністративні, роздягальні. Останнє не менш важливо. Коли для людини створені хороші побутові умови, вона і в роботі дає кращу віддачу, їй комфортно, відчувається турбота про людину. Так само і з районом. Людина йде на роботу по доглянутому тротуару, по красивій вулиці, обсаджений хорошими деревами, приходить на зупинку, у нормальному транспорті, який прибув чітко за графіком, їде на роботу. Заходить в гарне приміщення з сучасним обладнанням. усе це в комплексі підвищує її продуктивність праці, вона думає про роботу, а не про побутові проблеми. У результаті виграють усі – і людина, і її роботодавець, і місто в цілому.

Про людину треба дбати

– Трохи про себе. У 1982 році я прийшов на завод «Гідросила» випускником ПТУ. Після цього було навчання в інституті, працював технологом на «Гідросилі». Отриманий досвід дозволив стати технічним директором заводу, а значить, відповідати за його розвиток, випуск нової продукції, застосування технічних новинок і технологічних рішень.

 Без удаваної скромності можу сказати, що наше підприємство – провідний у Східній Європі виробник гідравліки для мобільної техніки. Автобетонозмішувачі, комбайни, будівельні, комунальні машини – усі вони використовують нашу гідравлічну трансмісію. Споживачі – це виробники техніки з Китаю, США, Білорусі, Туреччини, Таїланду та інших країн.

Цього року наш завод «Гідросила АПМ» святкує потрійний ювілей. Загальний заводу «Гідросила» – 90 років. Випуску нашого продукту -гідравлічних трансмісій – 40 років.

Заснування підприємства «Гідросила АПМ» як окремого заводу – 10 років.

На цьому створеному десятиліття тому заводі трудяться й двоє моїх синів. Разом з ними та нашим дружним колективом працюємо над тим, щоб завод процвітав, розвивався й молодів.

Округ, в якому я балотуюся в депутати міської ради, – №3. Це територія від Пацаєва до Жадова плюс 101-й мікрорайон. Це дійсно «спальний» район міста. Хоча й найкомпактніший за територією, але забудований багатоповерховими будинками.

Щодо транспорту округ більш-менш в нормальній ситуації. З інфраструктурою складніше… Ось зараз активно тривають роботи по заміні труб водопроводу. Це створює деякі незручності, але вони тимчасові, зате потім десятиліттями можна буде не турбуватися про стан цих труб. Головне, на мій погляд, в роботі над інфраструктурою – не латати дірки та пориви, а працювати над масштабними довгостроковими проєктами.

Дивитись в майбутнє. Звичайно, все не дуже просто з комунікаціями і т.д., але мій досвід говорить – над комплексними завданнями треба просто ретельніше працювати. І все вийде! Дехто мені скаржиться – ось біля сусіднього будинку постелили новий асфальт, а в нас яма на ямі. Чому так? Уся справа в тому, що така робота планується заздалегідь, є служба, яка цим займається, є міський голова, який стежить за виконанням. Я впевнений, дійде справа до кожного будинку та двору. Серед основних проблем округу, на мій погляд, все ж першочергова – це інфраструктура. Візьмемо централізоване опалення. Є будинки, де залишилося 5-6 абонентів, але треба їх постачати. І ремонтувати труби, що підводять тепло, які золоті виходять через те. Є питання з водопостачанням та водовідведенням. Є що робити і з дорогами та тротуарами.

Я думаю, виборці самі підкажуть, що й де треба робити, чим зайнятися в першу чергу. Буду уважно прислухатися. Наша партія хоч і політична, звичайно ж, але орієнтована не на гасла, а на справи. Тому я від неї й балотуюся.

Я не політик. Я людина, інженер, менеджер. Звик працювати багато та ефективно. Впораюся!

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia