Олександр Цебрій: Наш обов’язок – охопити соціальним захистом тих, хто цього потребує, особливо дітей-сиріт

Підтримка соціально незахищених верств населення – один із пріоритетів «Пропозиції». В Умані у найближчі роки житло отримають ще 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомив міський голова Умані, один з лідерів  партії «Пропозиція» Олександр Цебрій.

«Обов’язок відповідальної громади – охопити соціальним захистом тих, хто цього потребує, особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – написав Олександр Цебрій у себе на ФБ.

Він розповів, що за останні 5 років на території міста посиротіли та залишились без батьківського піклування 46 дітей.

«Головне для нас – забезпечити цим дітям сімейне виховання. 96% дітей, які втратили батьківське піклування, влаштовані в родини опікунів, піклувальників та прийомні сім’ї», – говорить Олександр Цебрій.

Міський голова повідомив, що за 5 років у місті Умані усиновлено 16 дітей громадянами України та 2-є іноземцями.

«Національне усиновлення для нас в пріоритеті над іноземним», – каже Олександр Цебрій.

Також міська влада працює  у напрямі забезпечення житлом дітей-сиріт. У 2015 році діти, позбавлені батьківського піклування, отримали 2 однокімнатних та 1 двокімнатну квартири. У 2017 році  – 2 однокімнатних квартири. У  2020 році 4 дітей отримали субвенцію на компенсацію купівлі житла на майже півтора мільйони гривень.

«До кінця 2021 року соціальне житло отримають ще 3 дітей. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб всі маленькі уманчани зростали в люблячих родинах та мали гідні умови життя», – підкреслює Олександр Цебрій.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia