О.Сєнкевич: “Пропозиція” ініціює законопроект для наповнення бюджетів портових міст

Олександр Сєнкевич, міський голова Миколаєва, співзасновник партії “Пропозиція”

Партія «Пропозиція» ініціює розробку законопроекту щодо розподілу податків у портових містах. Про це в інтерв’ю виданню Skrypin.ua заявив співзасновник партії, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

«Завдання держави – створити дієву і справедливу стратегію розподілу ресурсів в регіонах, кожен з яких має працювати як окремий орган єдиного організму. На жаль, у нас нині працює 5 нирок, нуль мозку, 2 серця і немає печінки», – з іронією зауважив політик.

«На рівні партії «Пропозиція» ми ініціюємо розробку законопроекту, який би передбачав, що половину всіх зборів, які акумулює Адміністрація морських портів України, вона б передавала не в центральний бюджет, а в бюджети портових міст. Йдеться про 2,1 млрд гривень. І 50% цієї суми доцільно було б розподілити між Маріуполем, Миколаєвом, Чорноморськом, Херсоном, Одесою, Южним і іншими містами, які ці податки збирають. Це було б справедливо і тоді б ми б говорили про справжню, а не ілюзорну децентралізацію», – додав мер-пропозиціонер Олександр Сєнкевич.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia