О. Санжара: Місцеві вибори показали попит на «людей пропозиції»

Олександр Санжара, секретар Дніпровської міської ради, депутат від партії “Пропозиція”

Українці починають довіряти політикам, які доводять свою професійність. І як не дивно, цю рису в них виховав нинішній президент Зеленський, який прийшов на хвилі популізму.

Таку думку під час засідання Club PROпозиціонери на тему «Повторити успіх Зеленського. Чи спрацюють  політтехнології вдруге?» в соціальній мережі Clubhouse висловив секретар Дніпровської міськради, представник політичної партії «Пропозиція» Олександр Санжара. За його словами, вся історія виборів в Україні рухається по певній синусоїді. На зміну автору незалежності Кравчуку прийшов «червоний директор» Кучма. Далі людям хотіли підсунути Януковича, але переміг проукраїнський Ющенко, на зміну якому таки прийшов регіонал. Врешті українці вигнали його з країни і обрали Порошенка. Та той згодом все ж програв популісту і хайповику Зеленському, який прийшов до влади в результаті політтехнологій.

Те ж відбувається і на місцях. Борис Філатов, приміром, прийшов на посаду міського голови Дніпра на хвилі запиту на патріотизм. І якби повторні вибори мера відбулися у 2019 році, відразу після президентських, він би не переміг, і більшість в міськраді нині складалася б зі «Слуг народу». На щастя, ми обирали місцеву владу минулої осені, коли сезон популярності популізму вже минув. І в Дніпрі, Миколаєві, Кропивницькому, Житомирі і низці інших регіонів виборці підтримали “людей пропозиції”, які довели свій професіоналізм, патріотизм і продемонстрували відповідальність», – зауважив представник «Пропозиції».

Олександр Санжара також припустив, що виборчий маятник в Україні знову може хитнутися. Втім показник зрілого суспільства – це його амплітуда. Політики мають зробити все можливе, щоб вона була якомога меншою. 

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia